Przenośne głośniki Marshall – najlepsze modele

Przenośne głośniki to praktyczny gadżet, który na pewno nieraz ci się przyda. Dzięki technologii Bluetooth pozwalają one odtwarzać muzykę prosto z urządzeń mobilnych, bez konieczności zgrywania plików na fizyczne nośniki czy podłączania kabli. Poza tym zajmują zwykle niewiele miejsca, dając przy tym naprawdę porządne nagłośnienie, nieosiągalne dla urządzeń mobilnych. Tworząc zestawienie topowych producentów takich urządzeń, nie można pominąć głośników marki Marshall. Które modele tej firmy można polecić? Zobacz listę najlepszych propozycji!

Jak korzystać z głośników przenośnych?

Przenośne głośniki Marshall

Korzystanie z głośników Bluetooth jest bardzo proste. Praktycznie niczym nie różni się od podłączania innych bezprzewodowych urządzeń, jak słuchawki, mysz komputerowa, klawiatura itd. Większy problem można dostrzec z przestrzeganiem zasad dobrego wychowania. Przenośne głośniki to stosunkowo nowy sprzęt. Pewnie minie trochę czasu zanim na dobre przyzwyczaimy się do używania go w przestrzeni publicznej.

O czym pamiętać, mając bezprzewodowy głośnik?

  • Nie należy używać go w miejscach publicznych – w środkach komunikacji miejskiej, na zatłoczonej plaży czy na górskich szlaku. Innym ludziom muzyka może przeszkadzać i trzeba brać to pod uwagę.
  • Trzeba przestrzegać zasad związanych z ciszą nocną – pokusa, żeby słuchać głośnej muzyki we własnym domu czy w ogrodzie bywa silna. Nie można jednak ignorować obowiązujących zasad. W późnych godzinach nocnych głośnik należy przyciszyć, a będąc samemu w domu, lepiej korzystać ze słuchawek.

Głośniki przenośne Marshall – polecane modele

Mamy nadzieję, że będziesz korzystać z głośnika Bluetooth w sposób odpowiedzialny, nie przeszkadzając innym. Co w takim razie z wyborem modelu? Każdy sprzęt firmy Marshall jest w pewien sposób wyjątkowy. Wszystkie modele cechuje niepowtarzalny, charakterystyczny design, dzięki któremu trudno pomylić te głośniki z urządzeniami innych firm. Chcąc wybrać najciekawsze propozycje, wzięliśmy pod uwagę także parametry techniczne i cenę. Po nałożeniu takiego filtra udało się wyselekcjonować trzy propozycje szczególnie godne uwagi.

  • Głośnik Bluetooth MARSHALL Willen – ze wszystkich modeli jest najlżejszy i najbardziej poręczny. To dobry wybór, jeśli szukasz głośnika, który bez problemu zmieści się w kieszeni i nie zajmie dużo miejsca. Willen ma moc 10 W i po pełnym ładowaniu trwającym około trzech godzin może grać przez 15 kolejnych. Naprawdę dobry wynik jak na takiego malucha, ważącego zaledwie 300 g! Poza tym może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, a do tego zabierzesz go wszędzie, ponieważ jest odporny na wodę i kurz.
  • Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton – Emberton jest urządzeniem o większych rozmiarach i wadze. Zajmie nieco więcej przestrzeni, ale za to dłużej gra. Maksymalna żywotność baterii w tym modelu to aż 20 godzin. Będzie odporny na zachlapanie, a nawet krótkie zanurzenie w wodzie. Nie musisz się zatem martwić o zniszczenie sprzętu podczas deszczu albo zabawy nad basenem.
  • Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton II – trzecia propozycja to ulepszona wersja głośnika z drugiego miejsca. Działa o 10 godzin dłużej, jest wodoodporny i może łączyć się z innymi głośnikami Marshall, dzięki czemu dźwięk może obejmować większą przestrzeń. Wypada lepiej od głośników innych firm dzięki zastosowaniu technologii przestrzennego brzmienia True Stereophonic.

Głośniki przenośne Marshall – podsumowanie

Marshall to firma, która już od dłuższego czasu nie wypada z mody. Stylowe głośniki są trwałe i wytrzymałe, a przy tym wyglądają świetnie. Dlatego nie należy się dziwić, że dla wielu użytkowników są pierwszym, domyślnym wyborem. Sprawdź wszystkie głośniki przenośne Marshall w sklepie MediaMarkt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.