Promocje na drony z geekbuying.com

Wiosna coraz bliżej, dlatego jest to dobry moment dla wszystkich pasjonatów dronowania do zastanowieniem się nad nowym sprzętem. Z tej okazji wybrałem kilka dobrych ofert dostępnych obecnie na geekbuying.com.

Drony – na co warto zwrócić uwagę

Oferta dronów jest ogromna i to w każdym przedziale cenowym. Należy jednak pamiętać, że najtańsze drony nie dadzą nam dużej radości z latania chociażby z uwagi na kiepską stabilizacje w powietrzu, ograniczony zasięg, czy też niską jakość obrazu z kamery. Topowe drony potrafią natomiast kosztować kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Poniżej natomiast znajdziecie ofertę dronów, które zarówno oferują świetne parametry, jak i nie kosztują zbyt wiele. Krótko mówiąc prezentują najlepszy stosunek ceny do jakości.

Hubsan Zino PRO

Promocje na drony z geekbuying.com - Hubsan Zino Pro

Na początek dron, którego niedawno recenzowałem (tutaj recenzja). Jestem z niego niesamowicie zadowolony i już nie mogę się doczekać kolejnych lotów. Jego wyróżniki to przede wszystkim ogromny zasięg (aż 4 kilometry!) oraz świetna kamera 4K na 3-osiowym gimbalu.

Kupicie go teraz w podstawowym zestawie za 1218 zł z dostawą z polskiego magazynu (Europe)

dostępna jest również wersja z dodatkową baterią za 1376 zł z kodem rabatowym: 43FB0JAZ  (również polski magazyn – Europe)

oraz w pakiecie z trzema bateriami za 1494 zł z kodem rabatowym: 43FB0JAZ  (również polski magazyn – Europe)

JJRC X12 Aurora

Promocje na drony z geekbuying.com - JJRC X12 Aurora

Inny topowy obecnie dron w tej półce cenowej to JJRC X12 Aurora. Również posiada świetną kamerę 4K na 3-osiowym gimbalu. Aurora ma znacznie mniejszy zasięg od Zino Pro, ale jest też od niego dużo mniejsza i lżejsza.

Kupicie ją teraz pod tym linkiem.

JJRC X11 Scouter

Promocje na drony z geekbuying.com - JJRC X11 Scouter

Jeżeli macie nieco mniejszy budżet, ciekawą opcją może być również model JJRC X11. Ma nieco słabszą kamerę 2K na jednoosiowym gimbalu, ale również ma na pokładzie GPS i przyzwoity zasięg. Może być więc to dobry dron do rekreacyjnego latania.

Dostępny jest w dwóch wariantach:

podstawowy zestaw JJRC X11 za 579 zł z kodem rabatowym: 48M23HKI

oraz zestaw JJRC X11 z dodatkową baterią za 756 zł z kodem rabatowym: 48M2ACOR.

MJX Bugs 4 W

Promocje na drony z geekbuying.com - MJX Bugs 4 W

Kolejny ciekawy i bardzo tani dron to MJX Bugs 4 W. Dron ma na pokładzie kamerę 4K na jednoosiowym gimbalu. Również ma GPS i zasięg do 1200 metrów.

MJX Bugs 4 W kupicie za 706 zł z kodem rabatowym: 44TZBTLG

Hubsan Zino

Promocje na drony z geekbuying.com - Hubsan Zino

Na koniec polecę Wam jeszcze Hubsana Zino, czyli poprzednią wersję drona, którego polecałem Wam na początku. Zasadnicza różnica pomiędzy nowszym, a starszym modelem to większy zasięg. Jeżeli nie macie potrzeby latania na duże odległości, to podstawowy model Hubsana Zino może być dla Was najlepszym wyborem.

Hubsan Zino kupicie teraz za ok. 1100 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.