Promocja rowerów elektrycznych ADO: 10 dni świetnych cen!

Jeżeli planujecie zakup roweru elektrycznego przed zbliżającym się sezonem rowerowym – warto zrobić to właśnie teraz. W zimowej promocji ADO przez najbliższych 10 dni możecie zamówić swojego elektryka w wyjątkowo niskiej cenie.

Styczniowa promocja rowerów elektrycznych

styczniowa promocja rowerów ADO

Zakup roweru elektrycznego to spory koszt, zatem warto go dokonać z głową. Ceny rowerów na wiosnę rosną, a często problemem jest sama dostępność towaru. Między innymi dlatego, warto kupować je zawczasu – zimą. Poza tym zima jest okresem, kiedy można natrafić na świetne promocje. Jedną z nich przygotowała właśnie firma ADO (A Dece Oasis) – producent wyjątkowo tanich elektryków o świetnych parametrach technicznych.

W dniach 20-30 stycznia 2022 roku ich najpopularniejsze modele możecie kupić w obniżonych cenach pod tym linkiem. Sprawdźcie co znajdziecie w ofercie:

Promocja rowerów elektrycznych ADO 10 dni świetnych cen! - ADO A20

ADO A16+

ADO A16+ rower elektryczny

ADO A16+ to najmniejszy model w ofercie. Jeżeli szukacie roweru, który niewiele waży i zajmuje wyjątkowo mało miejsca, zwłaszcza po złożeniu, wtedy będzie to wymarzony model. Jest też najtańszy. Kupicie go pod tym linkiem za zaledwie $749.

ADO A20+

ADO A20+ rower elektryczny

Jeżeli 16-calowe koła to jednak trochę za mało dla Was i szukacie czegoś nieco większego, ale również łatwego w transporcie – ADO A20+ wydaje się być dobrym kompromisem.  Kupicie go pod tym linkiem za zaledwie $849.

ADO A20F+

ADO A20F+ rower elektryczny

Szukacie jednak czegoś co się bardziej wyróżni i sprawdzi się nie tylko na równych drogach? ADO A20F+ to rower elektryczny typu fatbike. W dużej mierze przypomina wcześniej wspomnianego A20, ale różni się od niego potężnymi oponami o grubości aż 4 cali! Rower staje się tym samym potężniejszy, ale i wyjątkowy zarówno pod względem wyglądu, jak i możliwości terenowych. Mam go od świąt. Tutaj możecie zobaczyć jak się prezentuje w praktyce.

Rower kupicie teraz pod tym linkiem za zaledwie $1099 ($100 taniej niż zwykle!).

ADO A26+

ADO A26+ rower elektryczny

Uważasz wszystkie powyższe modele za zbyt małe i chcesz postawić na rower o wymiarach tożsamych ze zwykłym góralem? Zainteresuj się zatem ADO A26+ – do kupienia pod tym linkiem za $1099.

Wszystkie powyższe modele oferowane są w wersji europejskiej spełniającej tutejsze normy. Wspomaganie elektryczne działa do prędkości 25 km/h, moc silnika została ograniczona do 250 W. Z racji różnych rozmiarów, wagi i wielkości kół różnią się nieco zasięgiem, ale ten jest za każdym razem ogromny i sięga 50-80km. Po rozładowaniu baterii, rowerem możemy i tak jechać dalej, jak na zwykłym rowerze, chociaż już bez wspomagania.

Na koniec dodam tylko, że oferta dotyczy oficjalnego sklepu producenta, więc nie powinniście mieć żadnych obaw odnośnie samego procesu zamówienia, czy też późniejszej obsługi gwarancyjnej (ogólnie rowery mają roczną gwarancję, na ramę jest natomiast aż 10 lat gwarancji). Rowery wysyłane są z polskiego magazynu, za pośrednictwem kuriera DPD, a wszelkie opłaty celne itp. zostały już uregulowane przez producenta. Prezentowane ceny są zatem ostateczne i nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów. Bezpiecznej płatności można dokonać m. in. za pomocą PayPal.

Promocja rowerów elektrycznych ADO 10 dni świetnych cen! - ADO A16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.