Premiera robota sprzątającego Viomi SE – promocja z wysyłką z Polski

Dzisiaj rusza promocja z okazji premiery nowego robota sprzątającego – Viomi SE. Przez kilka najbliższych dni, najnowszy odkurzacz automatyczny od Viomi dostępny będzie w wyjątkowo niskiej cenie z bezpłatną dostawą z polskiego magazynu.

Premiera Viomi SE na GearBest

Premiera robota sprzątającego Viomi SE

Viomi SE to najnowszy model jednego z czołowych producentów robotów odkurzających. Jest to jedna z kilku marek, które produkują swoje urządzenia w ramach ekosystemu Xiaomi, czyli które są obsługiwane poprzez aplikację na smartfony Xiaomi Home. Poprzednie modele Viomi, jak chociażby Viomi V3 (recenzja pod tym linkiem), cały czas cieszą się ogromną popularnością. Prawdopodobnie podobnie będzie z Viomi SE. Nowego robota można obecnie zamówić w rewelacyjnie niskiej cenie: 1163 zł w promocji Gearbest pod tym linkiem. Tak niska cena jest jednak ograniczona czasowo, jak również co do ilości robotów. Warto zatem pośpieszyć się. Zwróćcie też uwagę, że roboty wysyłane są z Polski, nie poniesiecie zatem żadnych dodatkowych kosztów 🙂

Viomi SE – podstawowe cechy

Robota sprzątającego Viomi SE zapewne niebawem przetestuję, więc spodziewajcie się jego recenzji na dniach. Co jednak wiemy o nim z informacji producenta?

Siła ssąca 2200 Pa

Premiera robota sprzątającego Viomi SE - siła ssąca

To nieco mniej od topowego modelu Viomi V3, ale jednocześnie więcej od Viomi V2 PRO, jak również zdecydowanie więcej od podajże wszystkich robotów w jego cenie.

Bateria pozwala na 120 minut pracy

Premiera robota sprzątającego Viomi SE - pojemność baterii

Akumulator z jakiego korzysta ten sprzęt ma pojemność 3200 mAh i pozwoli spokojnie na odkurzenie na jednym ładowaniu większości mieszkań i domów.

Laserowa nawigacja LDS

Premiera robota sprzątającego Viomi SE - laserowa nawigacja

Robot podobnie jak jego drożsi poprzednicy wykorzystuje laserowe skanowanie pomieszczeń w celu dokładnej nawigacji. Ponadto urządzenie jest w stanie zapisać nawet 5 map w pamięci, dzięki czemu robot powinien sprawdzić się również w domach wielopiętrowych.

Elektronicznie sterowany pojemnik na wodę

Premiera robota sprzątającego Viomi SE - mopowanie

Viomi SE poza odkurzaniem oferuje również funkcję mopowania. Warto zwrócić uwagę, że pojemnik na wodę jest tutaj sterowany elektronicznie, dzięki czemu możemy decydować jak mocno szmatka mopa ma być nawilżana w trakcie pracy.

Inteligentne funkcje w aplikacji

Premiera robota sprzątającego Viomi SE - obsługa przez aplikację Xiaomi Home

Na koniec warto podkreślić, że robot korzysta ze stale rozwijanej świetnej aplikacji do zarządzania domowymi sprzętami, jaką jest Xiaomi Home. W aplikacji możemy m.in. planować automatyczne sprzątanie, ustawiać wirtualne ściany, czy też wysyłać robota w określone miejsce na mapie naszego mieszkania.

Robot sprzątający Viomi SE – czy warto?

Na pierwszy rzut oka wygląda, że robot będzie można określić budżetową wersją modelu Viomi V3. Ma nieco niższe parametry, ale z drugiej strony ma praktycznie wszystkie najważniejsze funkcje, a w obecnej promocji kosztuje o kilkaset złotych mniej. Wygląda na to, że będzie to zatem rewelacyjna opcja dla wszystkich szukających dobrej relacji ceny do jakości.

Aktualizacja: udało mi się przetestować tego robota. Tutaj znajdziecie recenzję Viomi SE.

96 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.