Premiera Roborocka H6 – kod rabatowy o wartości 60 Euro oraz gratisy

14 maja w sprzedaży pojawi się hitowe urządzenie – odkurzacz pionowy od Roborocka. Z okazji premiery odkurzacz będzie można nabyć w promocyjnej cenie. W tym celu już teraz należy pobrać specjalny kupon rabatowy!

Roborock H6 Adapt – gorący debiut na rynku odkurzaczy pionowych

Roborock to jeden z najlepszych producentów robotów odkurzających. Jego kolejne modele krok po kroku podnoszą poprzeczkę konkurencji. Teraz firma postanowiła zadebiutować również na rynku odkurzaczy pionowych. Od jutra pod tym linkiem będzie można zakupić nowego Roborocka H6 Adapt z bezpłatną dostawą do Polski z niemieckiego magazynu.

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - promocja z gratisem

Roborock H6 – kod rabatowy

Jeżeli pośpieszycie się, to odkurzacz możecie kupić zdecydowanie taniej korzystając z kodu rabatowego o wartości aż 60 Euro! Kod rabatowy należy pobrać pod tym linkiem:

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - kupon

Ułatwię Wam jednak zadanie. Promocyjny kod rabatowy to: H63399

Sprzedaż odkurzacza ruszy 14 maja równo o godzinie 8:00 naszego czasu! Prawdopodobnie pierwsza pula produktów szybko się rozejdzie, więc chcąc mieć odkurzacz szybko, należy decydować się na zakup raz dwa.

Dodatkowo pierwsi kupujący mają dostać gratisy takie jak Xiaomi Mi Band 4, mini dysk SSD, czy też słuchawki Bluetooth Haylou GT1 Plus!

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - gratisy do wyboru

Gratis wybieramy w tym miejscu:

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - wybór gratisu - Xiaomi Mi Band 4

Następnie po zalogowaniu wpisujemy kod rabatowy: H63399 w tym miejscu:

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - miejsce na kod rabatowy

Przy obecnym kursie Euro powinno wyjść ok. 1529 zł.

 

AKTUALIZACJA: niestety pierwsza promocyjna partia wyprzedała się w mgnieniu oka. obecnie można jednak skorzystać z kolejnej partii (wysyłana 15 czerwca) z kodem rabatowym: GKBROBH63 – daje 30 Euro rabatu.

Roborock H6 – czy warto?

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - nagradzany

Wiele osób zapewne zwróci uwagę, że pomimo kuponu rabatowego odkurzacz w dalszym ciągu sporo kosztuje i jest nieco droższy od większości modeli które recenzowałem. Pojawia się zatem pytanie czy warto kupić ten sprzęt? Swoją recenzję tego odkurzacza opublikuję niebawem. Moje pierwsze wrażenia są jednak bardzo pozytywne. Nieco wyższa cena w tym wypadku podyktowana jest lepszymi parametrami. Odkurzacz w dużym skrócie określiłbym jako produkt premium w stosunku do odkurzaczy Jimmy, czy też Dreame, których recenzje widzieliście w ostatnim czasie. Jeżeli szukacie zatem odkurzacza z górnej półki to jest to zdecydowanie sprzęt dla Was. Właścicieli robotów odkurzających marki Roborock zapewne nie trzeba zapewniać o jakości tego produktu. Niedowiarków zachęcam natomiast do zaczekania na moją recenzję 😉 Kupon rabatowy w każdym razie pobierzcie już teraz, bo mogą się szybko rozejść! Kod znajdziecie pod tym linkiem.

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - z krótką końcówką

Premiera Roborocka H6 Adapt - kod rabatowy do pobrania - parametry

 

Aktualizacja: jestem już szczęśliwym posiadaczem tego odkurzacza. Moją recenzję Roborocka H6 Adapt znajdziecie pod tym linkiem. Sprawdźcie koniecznie!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.