Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi JIMMY JV71 z dostawą z Polski

Odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi Jimmy zbierają świetne recenzje. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy porządny odkurzacz ręczny, który z powodzeniem zastąpi tradycyjny sprzęt. Teraz można je kupić taniej z dostawą z Polski, dzięki specjalnym kodom rabatowym.

Xiaomi Jimmy JV71 za 921 zł!

Xiaomi Jimmy JV71 - ręczny robot odkurzający

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Xiaomi Jimmy JV71 kupicie teraz na geekbuying.com za ok. 921 zł z kodem rabatowym: 3BNSAQA1

Xiaomi Jimmy JV71 - kod rabatowy

Odkurzacze wysyłane są z Polski zatem nie tylko nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów, ale i macie pewność że sprzęt dostaniecie już w kilka dni od zamówienia.

Dlaczego warto kupić Xiaomi Jimmy JV71?

Xiaomi Jimmy JV71 to obecnie jeden z najlepszych odkurzaczy ręcznych na rynku. Ma świetną moc (130 AW) i wytrzymałą baterię pozwalającą na pracę aż 45 minut na jednym ładowaniu.

Odkurzacz jest też bardzo lekki i wygodny w użytkowaniu. Odkurzając nie musimy się garbić i siłować z ciężkim sprzętem.

Xiaomi Jimmy JV71 - ręczny robot odkurzający - odkurzanie na stojąco

Odkurzacz dzięki licznym końcówkom jest bardzo uniwersalny i umożliwia nam łatwe dotarcie również do trudno dostępnych miejsc.

Xiaomi Jimmy JV71 - ręczny robot odkurzający - odkurzanie trudno dostępnych miejsc

Xiaomi Jimmy JV51 za zaledwie 609 zł

W świetnej cenie można teraz kupić Xiaomi Jimmy JV51, czyli tańszą wersję z tej serii. Tutaj znajdziecie jego recenzję. Pod tym linkiem kupicie go na geekbuying.com za 609 zł z kodem rabatowym: 3DYMZPCS

Xiaomi Jimmy JV51 - kod rabatowyXiaomi Jimmy JV51 to również bardzo dobry odkurzacz ręczny o nieco mniejszej sile (115 W) i z nieco mniejszą liczbą końcówek.

nowe dostawy i nowe promocje na 2019 rok w geekmaxi.com - Xiaomi Jimmy JV51Jeżeli jednak szukacie taniego odkurzacza ręcznego, który np. będzie uzupełnieniem robota odkurzającego, posłuży do czyszczenia kątów, zbierania pajęczyn i sprzątania samochodu to Jimmy JV51 może okazać się trafionym wyborem.

W przypadku obydwu odkurzaczy dostawy realizowane są z polskiego magazynu w zaledwie kilka dni.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.