Odkurzacz bezprzewodowy Dreame XR – taniej z kodem rabatowym

Dreame ma w swojej ofercie kilka bardzo dobrych modeli odkurzaczy pionowych. Część z nich mogliście już poznać na BezPrzepłacania.pl. Dzisiaj chciałem Wam przybliżyć model Dreame XR. Mam też kupon rabatowy na ten model.

Dreame XR w ofercie GOGOBEST.COM

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium

Dreame XR to jeden z najbardziej opłacalnych pod względem stosunku ceny do jakości odkurzaczy na rynku. Marka Dreame ma w swojej ofercie zarówno nieco droższe, jak i tańsze modele, ale to właśnie model XR może być optymalna propozycją dla Was. Obecnie możecie go zamówić w bardzo dobrej cenie w sklepie gogobest.com pod tym linkiem. z kodem rabatowym: 5Q2FQ8T1YA21 zapłacicie o 10 Euro taniej, czyli po rabacie 176.99 Euro. Przy obecnym kursie jest to ok. 825 zł. Niezła cena jak za sprzęt tej klasy.

Dreame XR – co oferuje i czym się wyróżnia

odkurzacz pionowy Dreame XR

Bezprzewodowych odkurzaczy pionowych jest już na rynku bardzo dużo modeli. Również Dreame ma ich coraz więcej w swoim portfolio. Przy wyborze warto jednak zwrócić na pewne kluczowe elementy takie jak siła ssąca, pojemność baterii i ilość akcesoriów w zestawie.

siła ssąca

Dreame XR oferuje siłę ssącą na poziomie 22 000 Pascali (140 AW), a bateria pozwala na pracę do 60 minut na jednym ładowaniu i 10 minut w najwyższym trybie.

bateria Dreame XR

Odkurzacz oferuje przede wszystkim dużą wygodę w korzystaniu. Przemawia za tym nie tylko sam fakt, ze jest bezprzewodowy, ale i to, ze jest wyjątkowo lekki:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium - lekka konstrukcja

W zestawie posiada sporo szczotek, które zwiększają jego funkcjonalność. Do odkurzania podłogi ma aż dwie elektroszczotki. Miękką do twardych podłóg:

miękka szczotka do twardych podłóg

oraz specjalną elektroszczotkę do dywanów:

szczotka do dywanów

W przeciwieństwie do wielu tańszych modeli ma ponadto w zestawie małą elektroszczotkę przydatną głównie do odkurzania tapicerek. Szczotka ta wyjątkowo skutecznie wyciąga wszelkie roztocza i inne alergeny z materiałów.

mała elektroszczotka do odkurzacza pionowego

W tym miejscu warto również wspomnieć o zaawansowanym systemie filtracji. Odkurzacz posiada ponadto wymienny filtr HEPA:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium - system filtrów

Dreame XR sprawdzi się ponadto w odkurzaniu trudno dostępnych miejsc, jak chociażby przy odkurzaniu samochodu. Pomocna w tym celu będzie elastyczna rura:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium- elastyczna rura

Odkurzacz jest ponadto bardzo łatwy w konserwacji:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium - konserwacja

Największą zaletą wydaje mi się jednak jego wielofunkcyjność i to, że posiada praktycznie wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium - ilość akcesoriów

W cenie mamy także wieszak, który służy również jako ładowarka, i na którym poza samym odkurzaczem możemy powiesić pozostałe akcesoria:

Dreame XR - odkurzacz pionowy premium - ładowanie

Na koniec przypomnę, ze odkurzacz pionowy Dreame XR zamówicie obecnie w promocji w bardzo dobrej cenie w sklepie gogobest.com pod tym linkiem. Z kodem rabatowym: 5Q2FQ8T1YA21 zapłacicie o 10 Euro taniej.

Po więcej aktualnych ofert zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl, gdzie publikuję na bieżąco najciekawsze promocje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.