Ochrona przed koronawirusem – akcesoria z Aliexpress i innych chińskich sklepów

Epidemia koronawirusa jest wydarzeniem, które niewątpliwie przeraża już opinię publiczną niemal w każdym zakątku świata. Pierwsze przypadki zarażenia pojawiły się już w Polsce i prawdopodobnie nie jest to koniec obecności groźnego wirusa w naszym kraju. Warto zatem zastanowić się nad właściwym zaopatrzeniem się w różne akcesoria i sprzęty służące ochronie zdrowia. Z pomocą przychodzi nam Aliexpress i inne chińskie sklepy.

Chińczycy przychodzą z pomocą

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na dealextreme.com - epidemia koronawirusa z Chin - maseczki ochronne

Maseczki, żele antybakteryjne i wszystko inne co pomoże nam zabezpieczyć się przed wirusem można oczywiście zamówić na Allegro. Niestety w przypadku wielu produktów ceny momentalnie poszybowały w górę. Jest jednak sposób na ominięcie cwaniaków chcących zarobić na panice.

Epidemia wybuchła w Chinach i niewątpliwie to obywatele tego kraju są najbardziej dotknięci wirusem COVID-19. Liczba zachorowań w tym kraju jest największa, ale trzeba jednak pamiętać, że jest to kraj zamieszkały przez niemal 1,4 miliarda ludzi. Tym samym ogromna populacja Chińczyków już od dłuższego czasu żyje ze świadomością ryzyka zarażenia. Sytuacja ta spowodowała ogromne zapotrzebowanie na kilka produktów służących utrzymaniu higieny i ochronie zdrowia. Chiny są jednocześnie ich największym producentem i są w stanie dostarczyć je nie tylko na potrzeby własnych obywateli, ale i sprzedawać na cały świat. Może warto zatem zainteresować się tymi produktami i zamówić je na własne potrzeby korzystając z jednej z wyprzedaży związanych z epidemią.

Oferta Banggood.com

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Banggood.com - epidemia koronawirusa z Chin

Jednym ze sklepów oferujących teraz szeroki wachlarz produktów ochrony zdrowia jest Banggood.com. Można tam kupić m.in. maseczki ochronne, dyspensery mydła, czy też termometry bezdotykowe. Wszystkie te rzeczy mogą stać się niebawem artykułami pierwszej potrzeby.

Część ofert objęta jest specjalnymi kodami rabatowymi:

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Banggood.com - epidemia koronawirusa z Chin - maseczka

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Banggood.com - epidemia koronawirusa z Chin - maseczka - pojedyncza

 

Oferta Gearbest.com

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Gearbest.com - epidemia koronawirusa z Chin

Kolejnym sklepem oferującym niedrogie akcesoria tego typu jest Gearbest.com.

Oferta TomTop.com

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na TomTop.com - epidemia koronawirusa z Chin

Podobny asortyment znaleźć można na TomTop.com pod tym linkiem.

Oferta DealExtreme.com

Jedne z lepszych cen na maseczki ochronne znalazłem natomiast na DealExtreme:

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na dealextreme.com - epidemia koronawirusa z Chin - maseczki ochronne - promocja

Mają nawet jakieś amatorskie testu na koronawirusa:

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na dealextreme.com - epidemia koronawirusa z Chin - test na koronawirusa

Maseczki antywirusowe z Aliexpress

Jak zwykle w przypadku chińskich sklepów największą ofertę znajdziemy jednak na Aliexpress. Są tam wręcz setki ofert na zakup maseczek ochronnych.

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Aliexpress - epidemia koronawirusa z Chin - maseczki antywirusowe z Aliexpress

Należy jednak uważać i pamiętać, że Aliexpress to nie do końca sklep, a raczej serwis na którym jest cała masa sklepów zarówno tych z większą renomą, jak i kompletnie początkujących.

Wśród tych zaufanych można chociażby wymienić sklep PPE oferujący na Ali już od ponad 6 lat produkty znanej marki 3M. Można tam chociażby kupić taką odzież ochronną za 17 zł z darmową wysyłką:

Wyprzedaż artykułów ochorny zdrowia na Aliexpress - epidemia koronawirusa z Chin - kostium zabezpieczający przed wirusem

Zamieszanie związane z koronawirusem niewątpliwie sprawia, że wśród oferentów znajdą się i tacy którzy chcą tylko szybko na tym zarobić. Należy zatem uważnie sprawdzać, czy konkretny sprzedawca ma już dużo pozytywnych ocen.

Czy chińscy sprzedawcy chcą na nas przy okazji zarobić? Niewątpliwie. Sklep to przecież nie jest organizacja charytatywna. Nie mniej jednak nie zarobią na nas więcej niż różnej maści cwaniacy sprzedający na Allegro za 200 zł maseczki warte co najwyżej 5 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.