Nowy kod rabatowy na Roborocka S5 Max z dostawą z Polski

Właśnie pojawił się kod rabatowy na jeden z najlepszych robotów sprzątających z mopowaniem. Roborocka S5 max kupicie teraz taniej z szybką dostawą z polskiego magazynu.

Roborock S5 MAX z geekbuying.com

Ranking robotów sprzątających 2020 – TOP 20 - Xiaomi Roborock S5 MAX - kuchnia

Wspomnianą ofertę znajdziecie pod tym linkiem na geekbuying.com. Wybierając magazyn Europe (dostawa z Polski) i wpisując kod rabatowy: GKBS5M459 zapłacicie ok. 1833 zł (aktualna cena zależy od kursu dolara). Kod działa zarówno na białą, jak i na czarną wersję robota. Sprzęt dostaniecie w zaledwie kilka dni bez dodatkowych kosztów (do wyboru kurier DPD lub GLS).

Roborock S5 Max – dlaczego warto

Roborock S5 Max to w mojej ocenie najlepszy obecnie robot odkurzająco-mopujący. Poniżej kilka jego cech, które za tym przemawiają:

Nowe kody rabatowe na Roborocka S5 MAX oraz Xiaomi Viomi V2 Pro - Roborock S5 MAX - wyróżnienia

Robot został już wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych targach elektroniki (m.in. IFA i CES).

Roborock S5 Max to przede wszystkim kontynuacja serii rewelacyjnych robotów odkurzających tej marki, które od dłuższego czasu oferują świetną skuteczność sprzątania. Siła ssąca modelu S5 Max to aż 2000 Pascali.

Roborock S5 Max - kod rabatowy - siła odkurzacza

Siła ssąca w przypadku tego typu sprzętów to jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest też system nawigacji i to aby sprzęt nie błądził po naszym mieszkaniu. Roborock S5 Max wykorzystuje w tym celu m.in. laserowe skanowanie (LiDAR) oraz liczne inne czujniki, które zapewniają inteligentne planowanie jazdy.

Roborock S5 Max - kod rabatowy - planowanie jazdy

Ważne jest też oprogramowanie. Aplikacja na smartfony dedykowana temu robotowi oferuje nam ogromne możliwości. Już nie tylko możemy z dowolnego miejsca na świecie wysłać robota do odkurzania. Teraz może my w aplikacji zrobić szczegółową mapę mieszkania z podziałem na pokoje i dla każdego z tych pokoi ustawić indywidualny plan sprzątania. Możemy regulować zarówno to kiedy pokój ma być sprzątany, jak i to z jaką siłą ssącą ma być sprzątany. Możemy również ustawić wirtualne ściany i strefy zakazane dla robota.

Roborock S5 Max - kod rabatowy - ustawianie stref i wirtualnych ścian

Kompletną innowacją w przypadku Roborocka S5 Max jest jego system mopowania podłogi. Przede wszystkim pojemnik na wodę jest tutaj sterowany elektronicznie co oznacza m.in. to że możemy regulować poziom nawilżania szmatki mopa. Możemy także zaznaczyć w aplikacji strefy do której robot ma nie wjeżdżać, ale tylko w trybie mopowania.

Roborock S5 Max - kod rabatowy - ustawianie stref z zakazem mopowania

Mopowanie w tego typu sprzętach w żadnym wypadku nie zastąpi tradycyjnego zmywania podłogi, jednak w przypadku Roborocka S5 Max funkcja ta jest już zdecydowanie praktyczniejsza, bo ułatwia regularne odświeżanie podłogi bez konieczności za każdym razem zwijania dywanów, czy też ustawiania robotowi barier.

Roborock S5 Max - kod rabatowy - mopowanie

Warto też wspomnieć, że konstrukcja mopa zapewnia tutaj regularny docisk szmatki, a pojemnik na wodę jest większy niż w poprzednich modelach.

To wszystko sprawia, że Roborock S5 Max jest obecnie jednym z najlepszych wyborów na rynku.

Pamiętajcie, że aby w pełni skorzystać z oferty geekbuying.com należy po zalogowaniu się wpisać kod rabatowy: GKBS5M459 w tym miejscu:

Roborock S5 Max - kod rabatowy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.