Nowy kod rabatowy na Roborocka S5 Max – oferta geekbuying

Roborock S5 Max to niewątpliwie jeden z najbardziej opłacalnych robotów sprzątających na rynku. Aby dodatkowo obniżyć jego koszt warto jednak skorzystać z promocji i kodów rabatowych. Na geekbuying.com właśnie pojawiła się taka oferta.

Roborock S5 Max z dostawą z Polski

Nowe kody rabatowe na Roborocka S5 MAX oraz Xiaomi Viomi V2 Pro - Roborock S5 MAX - wyróżnienia

Aby odkurzacz przyszedł do nas jak najszybciej warto zamawiać go z europejskich magazynów. Taką ofertę ma m.in. geekbuying.com, który wysyła Roborocki S5 Max z europejskich magazynów, w tym z magazynu w Polsce (często opisanego na stronie również jako „Europe”). Roborocka S5 Max kupicie tam pod tym linkiem za 1857 zł z kodem rabatowym: SMHS5MAX10

Kod rabatowy wpisujecie po zalogowaniu w tym miejscu:

Nowy kod rabatowy na Roborocka S5 Max - miejsce na kod

Roborock S5 Max – dlaczego warto?

Roborock S5 Max to jeden z najbardziej zaawansowanych robotów sprzątających na rynku. Jednocześnie można go kupić za rozsądne pieniądze, co sprawia że jest to jeden z najbardziej opłacalnych wyborów. Sprzęt różni się od większości konkurentów pod wieloma względami.

Nowy standard mopowania

Roborock S5 Max - kod rabatowy - ustawianie stref z zakazem mopowania

Model S5 Max podniósł rywalom poprzeczkę głównie usprawniając system mopowania. Pozostałe modele albo kompletnie nie oferują tej funkcji (jak np iRobot Roomba), albo mają ją bardzo ubogą, jak np. starsze modele Roborocka, czy też wiele tańszych marek.

W S5 Max pojemnik na wodę jest nie tylko większy niż w starszych modelach, ale i jest w pełni sterowany elektronicznie przez co możliwe jest np wyłączenie mopowania na określonym obszarze, czy też zwiększenie nawilżenia mopowania na innym.

Duża siła ssąca

Roborock S5 Max - kod rabatowy - siła odkurzacza

Poza mopowaniem, w S5 Max świetnie sprawdza się również podstawowa funkcja, czyli odkurzanie. Jego siła ssąca to 2000 Pascali. Świetnie radzi sobie z odkurzaniem zarówno twardych powierzchni, jak i dywanów.

Laserowe skanowanie

Nowy kod rabatowy na Roborocka S5 Max - laserowa nawigacja

Roborock wykorzystuje najlepszy obecnie system nawigacji. Dzięki laserowemu skanowaniu otoczenia potrafi stworzyć dokładną mapę mieszkania i świetnie zaplanować sprzątanie.

Multum inteligentnych funkcji

Nowy kod rabatowy na Roborocka S5 Max - planowanie pracy

Roborock oferuje również ogromną ilość funkcji w aplikacji. Dzięki stworzonej w pamięci mapie mieszkania (a właściwie 4 mapom, bo robot może zapisać mapy kilku pięter), możemy dowolnie zaplanować sprzątanie. Możemy m.in. wskazać robotowi strefy zakazane, jak również ustalić kiedy i z jaką mocą ma sprzątać konkretny pokój.

Więcej na temat robota dowiecie się z mojej recenzji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.