Nowe roboty sprzątające na rynku – recenzje wkrótce

Roboty sprzątające stają się stopniowo podstawowym wyposażeniem każdego domu. Tym samym, niezwykle szybko rozwija się rynek tych urządzeń. Do sprzedaży trafiają kolejne modele, a o względy klientów walczy coraz więcej producentów. Sprawdźcie listę najnowszych urządzeń tego typu.

Najlepsze roboty sprzątające i ich recenzje

Roborock S7 - robot sprzątający - rodzina

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań swojego robota sprzątającego, czyli autonomicznego odkurzacza, to idealnie trafiłeś/aś. Na blogu BezPrzepłacania.pl znajdziesz największą w polskim internecie kolekcję recenzji tych sprzętów. Recenzji niezależnych, co należy podkreślić, bo niestety większość artykułów na jakie możesz się natknąć na różnych stronach, czy też na YouTubie, to w gruncie rzeczy reklamy lub prezentacje bezkrytycznie zachwalające produkty jednej lub drugiej firmy. Recenzenci potrafią się w nich zachwycać podstawowymi funkcjami, które często występują nawet w dużo tańszych modelach konkurencji. W swoich testach staram się natomiast każdy model ocenić w kontekście pozostałych robotów, które przetestowałem. Najlepsze z nich znajdziecie w moim rankingu TOP 20 robotów sprzątających.

Najnowsze roboty na rynku

W swoim rankingu umieściłem tylko roboty, które doczekały się pełnej recenzji na mojej stronie. Tymczasem na rynku cały czas pojawiają się nowe modele. Pomimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie przetestować ich wszystkich. Skupiam się zatem tylko na tych, które wydają mi się najciekawsze. Wiem, że sporo osób czeka na moje kolejne recenzje rozważając zakup robota. Poniżej znajdziecie zatem listę najnowszych modeli, które nie doczekały się jeszcze recenzji, ale są już przeze mnie sprawdzane lub też planuję je przetestować w najbliższym czasie:

Viomi S9

Viomi S9

Pierwszy model z rodziny robotów Xiaomi, który współpracuje z dołączoną do zestawu stacją opróżniającą pojemnik na kurz. Recenzja już niebawem.

Sprawdź cenę:

iRobot Roomba i7

recenzja iRobot Roomba i7 - pudełko

Na BezPrzepłacania.pl znajdziecie już recenzje kilkudziesięciu robotów sprzątających. Ciągle jednak brakuje wśród nich niezwykle popularnego modelu od iRobot. Postanowiłem to naprawić – recenzja zapowiada się niezwykle ciekawie. Jej premiera już niebawem…

Ecovacs Deebot Ozmo T9

Najnowszy model Ecovacs ma oferować jeszcze większą moc ssącą i jeszcze bardziej inteligentną pracę niż poprzedni model, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Tutaj zobaczycie recenzję T8+, model T9 (niebawem):

Dreame Bot L10 Pro

Dreame Bot L10 Pro - robot sprzątający

 

Mój najnowszy “nabytek” to natomiast robot Dreame Bot L10 Pro. Zapowiada się rewelacyjnie głównie z uwagi na niesamowicie niską cenę w stosunku do możliwości.

Zamówicie go pod tym linkiem na Aliexpress.

Więcej ofert na roboty sprzątające znajdziecie pod tym linkiem, gdzie publikuję też sporo kodów rabatowych.

Roboty odkurzające to niestety nie są tanie sprzęty i ich zdobycie do testów nie zawsze jest proste. W związku z powyższym mam apel do producentów lub sklepów, którzy chcieliby abym przetestował na swojej stronie ich sprzęt. Jeżeli możecie udostępnić mi sprzęt do testów – dajcie znać na maila. Od razu podkreślam, że nie oferuję sponsorowanych recenzji. Zapewniam natomiast, że recenzja będzie rzeczowa i merytoryczna, a na stronie znajdzie się link do Waszej oferty.

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.