Najtańsze fidget spinner z Chin

Fidget Spinner to zabawka, która niespodziewanie podbiła świat. Ostatnio stała się niezwykle popularna również w Polsce. Jednocześnie zyskała sobie wielu fanów, jak i przeciwników. Zdaniem pierwszych jest to świetny sposób na relaks i uspokojenie. Zdaniem drugich jest to idiotyczny i bezsensowny gadżet. Czym jest zatem fidget spinner i gdzie kupimy go najtaniej?

Czym jest fidget spinner?

Fidget Spinner to bardzo prosta w użyciu zabawka składająca się z łożyska zamkniętego w kawałku plastiku lub metalu. Pierwotnie została zaprojektowana jako urządzenie wspomagające terapie osób z ADHD. Zabawka w swoich założeniach ma uspokajać i jednocześnie umożliwiać koncentrację. W ostatnim czasie zabawka ta stała się niesamowicie popularna na całym świecie. Jej sukces sprawił, że niektórzy zaczęli ją uważać za dzieło szatana!

Cała zabawa polega na rozpędzeniu urządzenia, która momentalnie zaczyna kręcić się z ogromna prędkością. Z czasem entuzjaści kręcenia fidget spinner wymyślili jednak cały szereg trików o różnym poziomie trudności.

 

Gdzie kupić najtańsze fidget spinner?

Fidget spinners stały się ostatnio tak popularne, że kupimy je niemalże wszędzie poczynając od sklepów z elektroniką na bazarach skończywszy. Zabawki te różnią się jednak radykalnie ceną. Co do zasady, fidget spinner to jedna z najtańszych zabawek na rynku, a ich koszt nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Jednak i w tym przypadku możemy sporo przepłacić. Większość produktów tego typu sprzedawanych na polskim rynku to rzeczy importowane bezpośrednio z Chin. Sprzedawcy często wykorzystując popularność zabawki doliczają sobie marżę rzędu kilkudziesięciu, a czasami i kilkuset procent! Gdzie zatem kupić fidget spinner najtaniej? Zdecydowanie w jednym z chińskich sklepów internetowych, takich jak Aliexpress.com

Najpopularniejsze fidget spinner z Chin

W chińskich sklepach typu Aliexpress znajdziecie nie tylko najtańsze fidget spinners, ale i znajdziecie tam najwięcej ich rodzajów. Sprawdźcie listę 10 najpopularniejszych spinnerów. Dostępne są w niemal wszystkich kolorach i kształtach. Są również wykonane z różnych materiałów: ceramiczne, plastikowe, drewniane, aluminiowe, stalowe, a nawet tytanowe! To głównie materiał z jakiego wykonany jest spinner wpływa na jego cenę. Najtańsze kupicie w Chinach za ok. 1 dolara z przesyłką w cenie. Najlepsze modele przeznaczone głównie dla pasjonatów osiągają natomiast ceny rzędu kilkuset złotych. Porządny sprzęt kupimy w Chinach już jednak za ok. 5 dolarów, czyli w granicach 20 zł.

Najciekawsze oferty Fidget Spinner z Chin

Klasyczny, trójramienny:klasyczny Fidget Spinner z Chin

Sprawdź cenę na: Aliexpress, Banggood,  Gearbest

Fidget Spinner typu UFO:

Fidget Spinner z Chin typu UFOSprawdź cenę na: Aliexpress, Banggood,  Gearbest

Fidget Spinner typu Batman:

Fidget Spinner z Chin typu Batman

Sprawdź cenę na: Aliexpress, Banggood,  Gearbest

 

Metalowe fidget spinner:

metalowy fidget spinner z Aliexpress

Sprawdź cenę na: Aliexpress, Banggood,  Gearbest

 

Fidget Spinner z trupią czaszką:

Spinner z trupią czaszką

Sprawdź cenę na: Aliexpress, Banggood,  Gearbest

 

To tylko kilka z najpopularniejszych modeli Fidget Spinners dostępnych na rynku. Wszystkie znajdziecie na Aliexpress, gdzie jest ich setki, czasami w bardzo oryginalnych kształtach. Warto też porównać ofertę dostępną w pozostałych chińskich sklepach, których pełną listę znajdziecie tutaj.

Które Fidget Spinners są najlepsze?

Co do zasady uważa się, że najlepsze Fidget Spinners to te, które kręcą się najdłużej bądź najszybciej. Inny istotny czynnik to trwałość zabawki. Te najlepsze potrafią działać latami, a za najtrwalsze uchodzą te wykonane ze szlachetnych materiałów. Każdy jednak rodzaj ma swoje plusy i minusy. Najtańsze plastikowe niestety potrafią popsuć się w krótkim czasie, z drugiej strony są czasami tak tanie, że możemy ich kupić kilka, np. w różnych kolorach. Dużo trwalsze są natomiast te metalowe i z ceramicznymi łożyskami. Są jednak z reguły nieco droższe. Metalowe spinnery, ponadto pozostawiają charakterystyczny zapach na palcach, co może być dla niektórych sporym minusem.

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.