Najlepsze roboty sprzątające z Aliexpress – taniej z super kodami rabatowymi

To ostatnie 2 dni na skorzystanie z rewelacyjnej promocji Aliexpress. Jest to też świetny moment na zakup robota sprzątającego. Sprawdź jakie polecane modele możecie kupić w dobrej cenie. Są też nowe kody rabatowe.

Ostatni dzwonek na zakup robota sprzątającego w super cenie

11. rocznica Aliexpress

Od kilku dni trwa rewelacyjna promocja urodzinowa Aliexpress. Mnóstwo produktów ma obniżone ceny, a dodatkowo działają kody rabatowe, o których przeczytasz pod tym linkiem. Niestety wyprzedaż kończy się już niebawem bo 3 kwietnia o 8:59 naszego czasu. Warto zatem pośpieszyć się z zakupami. Jest to też dobry moment na zakup nieco droższych sprzętów, jak roboty sprzątające. Poniżej znajdziecie kilka sugestii w tej materii z mojej strony.

Kupując je możecie skorzystać m.in z 2 nowych kodów rabatowych:

FART (daje rabat $20 przy zamówieniu za ponad $150)

GRATKA (daje rabat $20 przy zamówieniu za ponad $200)

Więcej kuponów znajdziecie na końcu artykułu.

Roboty sprzątające w promocji Aliexpress

Poniżej znajdziecie zaledwie kilka moich propozycji z ogromnej palety robotów sprzątających jakie da się kupić na Aliexpress. Moje rekomendacje odnośnie poszczególnych modeli znajdziecie w rankingu robotów sprzątających (TOP20). Poniżej natomiast macie kilka robotów, które akurat teraz są w świetnych cenach na Aliexpress, zaczynając od najtańszych:

Yeedi K650

Najlepsze roboty sprzątające z Aliexpress - taniej z super kodami rabatowymi - yeedi k650

Yeedi K650 to jeden z ostatnich recenzowanych przeze mnie robotów. Jest to niewątpliwie jeden z najtańszych modeli wartych rozważenia. Koniecznie zajrzyjcie do recenzji pod tym linkiem. Sam robot pomimo niskiej ceny oferuje sporo opcji, w tym dużą siłę ssącą, mopowanie oraz obsługę przez smartfona.

Kupicie go pod tym linkiem już za ok. 500-600 zł

LIECTROUX C30B

Najlepsze roboty sprzątające z Aliexpress - taniej z super kodami rabatowymi - Liectroux C30B

Za nieco większe pieniądze możecie kupić robota o niemal identycznych funkcjach i możliwościach. W tym roku model ten został ponoć usprawniony i ma teraz wyższą siłę ssącą (do 4000 Pa). Może być zatem ciekawym wyborem.

Kupicie go pod tym linkiem za ok. 700 zł.

iLife A80

porównanie robotów iLife - iLife A80 Plus

iLife A80 to jeden z najnowszych modeli popularnego i cenionego producenta. Roboty iLife cieszą się uznaniem już od wielu lat. Sporo ich recenzji znajdziecie również na mojej stronie. Ten model nie imponuje akurat siłą ssącą (1000 Pa), ale ma sporo innych zalet. Można go kontrolować zarówno poprzez smartfona jak i pilota dołączonego do zestawu. Ma również funkcję mopowania oraz dwustopniowy system filtracji powietrza (filtr HEPA+ cyklony). Współpracuje także z wirtualną ścianą, czyli małym urządzeniem które możemy ustawić na podłodze i którym możemy wyznaczyć robotowi granicę, której nie przejedzie w trakcie pracy.

Robota kupicie pod tym linkiem za ok. 700 zł

ABIR X6

Najlepsze roboty sprzątające z Aliexpress - taniej z super kodami rabatowymi - ABIR X6

ABIR X6 to model który wyróżnia się przede wszystkim kamerą analizująca otoczenie i tworzącą w pamięci robota mapę. Stosuje też algorytm SLAM do inteligentnego planowania trasy. Jego siła ssąca to aż 4000 Pa co sprawia, że niewątpliwie jest to ciekawy sprzęt w swoim przedziale cenowym.

Kupicie go pod tym linkiem za ok. 800 zł

Xiaomi Mi Robot Mop PRO (Mop-P)

Najlepsze roboty sprzątające z Aliexpress - taniej z super kodami rabatowymi - Xiaomi Mi Robot PRO

Xiaomi Mi Robot Mop PRO to obecnie jeden z najpopularniejszych robotów również w Polsce. Ma laserową nawigację, dzięki której jest to już robot z wyższej półki. Współpracuje z aplikacją Xiaomi Home i daje zdecydowanie więcej możliwości od poprzednio wymienionych modeli (szczególnie w zakresie inteligentnego planowania trasy i możliwości jej indywidualizacji. Tutaj znajdziecie moją recenzję tego sprzętu. Normalna cena to ok. 1200-1300 zł, jednak na Aliexpress można kupić znacznie taniej jego chińską wersję (niewiele różni się od europejskiej).

Xiaomi Mi Robot Mop PRO kupicie pod tym linkiem za ok. 900 zł

iLife L100

W podobnej cenie kupicie robota iLife L100. To jeden z najnowszych modeli na rynku i zdecydowanie najlepszy robot od iLife jakiego do tej pory testowałem Ma laserową nawigację, siłę ssącą 2000 Pa i obsługę map wielu pięter, co docenią szczególnie właściciele domów piętrowych.

Tutaj możecie zobaczyć moją recenzję:

Robot sprzątający iLife L100 kupicie pod tym linkiem za ok. 900 zł

Viomi SE

Mając nieco większy budżet warto spojrzeć na roboty Viomi, np. na Viomi SE. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych robotów oferujący ogromne możliwości. Koniecznie sprawdźcie recenzję:

Robota kupicie za ok. 1000 zł pod tym linkiem.

 

Roborock S5 Max

Mając jeszcze kilkaset złotych więcej lepszy będzie natomiast Roborock S5 Max. Podobnie jak poprzednie roboty oferuje laserową nawigację i niezwykle inteligentne planowanie trasy. Dużym atutem modelu S5 Max jest możliwość ustawiania stref zakazanych osobno dla odkurzania i osobno dla mopowania.  Znacznie ułatwia to planowanie sprzątania w mieszkaniach z dywanami.

Również ten model doczekał się recenzji na moim kanale:

Roborocka S5 Max kupicie na Aliexpress pod tym linkiem za ok. 1500 zł.

Roborock S7

Roborock S7 z Aliexpress

Jeżeli pytacie natomiast o najlepszego robota jakiego do tej pory testowałem, to jest to Roborock S7. Ten model to absolutna nowość, która wprowadza sporo innowacji. Ma m.in. mopa, który podnosi się nad dywanami (tym samym nawet nie musimy mu zaznaczać stref w które ma nie wjeżdżać z mopem. Wystarczy ze w aplikacji zaznaczymy opcję aby na dywanach podnosił mopa w górę. Ponadto mopowanie tym robotem jest dużo skuteczniejsze dzięki mikrodrganiom.  W przyszłości ma być też do niego stacja do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz. Recenzję robota znajdziecie pod tym linkiem.

Roborock S7 niestety wyprzedał się już na Aliexpress, ale możliwe że pojawi się kolejna dostawa pod tym linkiem.

Super oferty - 11. rocznica Aliexpress

Mam nadzieję, ze moje powyższe sugestie ułatwią Wam wybór właściwego robota sprzątającego. Niezależnie od Waszej decyzji, pośpieszcie się z zakupami na Aliexpress, aby skorzystać z tych kodów rabatowych:

Kody rabatowe dla wszystkich użytkowników na wszystkie produkty:

BPRZEROCZNICA3 (daje rabat $3 przy zamówieniu za ponad $28)

ALIAN4 (daje rabat $4 przy zamówieniu za ponad $30)

ALIAN7 (daje rabat $7 przy zamówieniu za ponad $50)

ALIURODZINY329 (daje rabat $7 przy zamówieniu za ponad $63)

ALIAN9 (daje rabat $9 przy zamówieniu za ponad $90)

ALIURODZINY10 (daje rabat $10 przy zamówieniu za ponad $90)

ALIAN11 (daje rabat $11 przy zamówieniu za ponad $110)

FART (daje rabat $20 przy zamówieniu za ponad $150)

GRATKA (daje rabat $20 przy zamówieniu za ponad $200)

oraz kody na zamówienia produktów z 3- lub 7- dniową dostawą:

BPRZEURODZINY15 (daje rabat $2 przy zamówieniu za ponad $15)

BPRZEURODZINY8 (daje rabat $8 przy zamówieniu za ponad $60)

BPRZEURODZINY18 (daje rabat $18 przy zamówieniu za ponad $150)

BPRZEURODZINY20 (daje rabat $20 przy zamówieniu za ponad $220)

Powyższe kody będą działały od 29 marca od godz. 9:00 do 3 kwietnia do godz. 8:59, jednak ich ilość jest ograniczona, więc nie warto zwlekać z zakupami na ostatnią chwilę 😉

Ponadto, jeżeli jesteście nowymi klientami Aliexpress, w każdej chwili możecie skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego na pierwsze zamówienie: BEZPRZEPLACANIA (daje rabat $4 przy zamówieniu za $5).

Żeby być na bieżąco z kolejnymi promocjami, koniecznie  śledźcie mój profil na Facebooku.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.