Najlepsze oferty z okazji Black Friday 2017 na Gearbest

Już w piątek Black Friday – coroczne święto wyprzedaży, o którym pisałem w poprzednim poście. Tymczasem niektóre sklepy wrzucają swoją ofertę promocyjną przez cały tydzień. Jedne z lepszych promocji znajdziemy na Gearbest.com. Postanowiłem prześwietlić kilka najciekawszych ofert:

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - logo Black Friday

Loterie z okazji Black Friday 2017

Na początek zachęcam do skorzystania z przysługujących nam losów w kilku loteriach dostępnych na Gearbest, w których możemy zgarnąć m. in. telefon Xiaomi Mi 6:

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - loteria z Xiaomi 6

Szanse na wygranie telefonu pewnie są niewielkie, ale biorąc udział w losowaniu zgarniecie różne kupony rabatowe na poszczególne kategorie (mi np. udało się zgarnąć 30% na zegarki):

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - kupon rabatowy 30%Minus kuponów rabatowych jest tylko jeden, ale poważny: nie można ich łączyć z pozostałymi promocjami, a z okazji Black Friday sporo produktów ma obniżone wyjściowe ceny o więcej niż wspomniane 30%.

Najlepsze ceny znajdziemy w zakładce „Flash sale”, czyli w ofertach ograniczonych czasowo (z reguły dostępnych od 1 do 3 dni).

Aktualnie mamy takie hiciory:

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - Xiaomi Mi Note 2 4G PhabletNajlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - Słuchawki Meizu EP51Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - Xiaomi Redmi 4X

Natomiast niebawem, w promocję wskoczą między innymi takie sprzęty:

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - przyszłe promocje

Dodatki za dolara

Z reguły promocje na Gearbest nie łączą się, jednak bywają wyjątki. Jeżeli kupimy coś za min. $60 (również w promocji) będziemy mogli do zamówienia dorzucić za 99 centów jeden z promocyjnych drobiazgów. Natomiast robiąc zakupy za min. $100 możemy dokupić za $5,99 coś z kolejnej listy prezentów (wartych z reguły ok. 8-10 dolarów).

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - dodatki za $0,99

Paczki – niespodzianki

Z okazji Black Friday możemy też kupować paczki-prezenty o określonej wartości. Wiemy tylko jakiego typu rzeczy są w „worku” i ile możemy na nich zaoszczędzić.

Najlepsze oferty z okazji Black Friday na Gearbest - worki-niespodzianki

 

Różnych promocji i kuponów rabatowych jest jeszcze więcej, ale zdaje się że najlepsze promocje pojawią się dopiero 23 listopada. Warto zatem cały czas śledzić GearBest i podglądać ceny produktów, które nas szczególnie interesują.

Cały czas zachęcam również do korzystania ze specjalnych kuponów rabatowych udostępnionych przez Gearbest czytelnikom BezPrzepłacania.pl, które znajdziecie m.in. w artykule 10 pomysłów na prezent gwiazdkowy z Gearbest. W wielu przypadkach znajdziecie tam lepsze oferty niż z okazji Black Friday.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.