Kamera do monitoringu z funkcją śledzenia obiektu – IMILAB EC5

W sprzedaży pojawił się nowy, niezwykle ciekawy model zewnętrznej kamery IP. IMILAB EC5 posiada mnóstwo przydatnych funkcji i świetną jakość obrazu. Warto zamówić ją szczególnie teraz w związku z promocją. Mam dla Was specjalny kupon rabatowy.

IMILAB EC5 w świetnej cenie

kamera do monitoringu IMILAB EC5

Najnowszą kamerę IMILAB EC5 możecie zamówić już teraz na AliExpress pod tym linkiem. Jest to oferta oficjalnego sklepu producenta. Kamery wysyłane są natychmiast z polskiego magazynu i objęte są roczną gwarancją.

Promocyjną cenę możecie dodatkowo obniżyć na dwa sposoby: po pierwsze pobierzcie kupon stoiska o wartości 67,26 zł na stronie z produktem (obok ceny), następnie przechodząc do zamówienia możecie wpisać kod rabatowy: 5MAY10.

W efekcie kamerę kupicie za ok. 335 zł (cena może się minimalnie wahać z uwagi na zmieniający się kurs dolara).

kamera do monitoringu IMILAB EC5 - cena z rabatem

Funkcje kamery IMILAB EC5

Na rynku znajdziecie już mnóstwo zewnętrznych kamer do monitoringu, jednak nowy model IMILAB EC5 ma sporo do zaoferowania i zdecydowanie wyróżnia się spośród innych modeli w tej półce cenowej.

kamera do monitoringu IMILAB EC5 - porównanie

Obracanie obiektywu i śledzenie obiektów

To czym się IMILAB EC5 wyróżnia przede wszystkim to bardzo szeroki kąt widzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Kamera jest w stanie obracać się o 350 stopni horyzontalnie i 100 stopni wertykalnie. Taki zakres pozwoli uniknąć martwych pól wokół kamery. Wszystko będzie w jej zasięgu. Ponadto funkcja obracania kamery przydaje się do automatycznego śledzenia i nagrywania obiektów!

kamera do monitoringu IMILAB EC5 - funkcja śledzenia obiektu

Rozpoznawanie osób

Kamera jest ponadto bardzo inteligentna i nie będzie nas alarmowała z powodu wykrycia nieistotnego ruchu (np. przelatujących ptaków). Kamera służy przede wszystkim do identyfikacji osób i na te nastawiony jest alarm w tej kamerze.

kamera rozpoznaje ludzi - IMILAB EC4

Wyznaczanie obserwowanego terenu

Przydatna jest również funkcja umożliwiająca zaznaczenie przestrzeni, która jest dla nas istotna i która ma być objęta monitoringiem i alarmem.

kamera do monitoringu IMILAB EC5 - wskazanie obserwowanej strefy

Dobra widoczność w nocy

Kamera rewelacyjnie sprawdzi się nie tylko w dzień, ale i w nocy. Do wyboru mamy widok z kamery na podczerwień, jak również w pełnym kolorze, dzięki zapalanemu reflektorowi. Możemy ponadto ustawić tryb, w którym kamera uruchamia reflektor tylko w razie wykrycia ruchu.

widoczność kamery w nocy

Wbudowany reflektor i alarm

kamera zewnętrzna IMILAB EC5

Jasny reflektor może być tym samym wykorzystywany jako lampa z czujnikiem ruchu. Sprawdzi się jednak bardzo dobrze w celu odstraszania potencjalnego złodzieja, szczególnie w połączeniu z bardzo głośną syreną alarmową, którą możemy aktywować w razie wyczucia intruza.

lampa w kamerze IP

2 sposoby zapisu z kamery

Nagrania z kamery możemy zapisywać na dwa sposoby: na montowaną w kamerze kartę Micro SD, ale i w chmurze za pomocą internetu. Co szczególnie istotne – producent oferuje bezpłatny serwer w chmurze do zapisywania nagrań! Bardzo często taka usługa jest dodatkowo płatna.

Wygodny montaż

Kamerę możemy zamontować na 3 sposoby w zależności od naszych potrzeb:

kamera do monitoringu IMILAB EC5 - montaż

Odporna na warunki atmosferyczne

Warto też dodać, że jak przystało na porządną kamerę zewnętrzną, IMILAB EC5 jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, w tym deszcz i mróz.

wodoodporna kamera IP - IMILAB EC5

Łączność na 2 sposoby

Ostatnia rzadko spotykana cecha, o której warto wspomnieć to możliwość połączenia kamery zarówno poprzez wi-fi, jak i z wykorzystaniem kabla sieciowego LAN.

łączność kamery po wi-fi i LAN

Jakość obrazu 2K

To wszystko umożliwi nam uzyskanie świetnego podglądu naszego podwórka z dowolnego miejsca. Wystarczy, że połączymy się z kamerą za pomocą specjalnej aplikacji. Jakość obrazu, jaką kamera jest w stanie rejestrować to 2K. Rozdzielczość tam gwarantuje, ze będziemy w stanie wyłapać na nagraniach nawet najmniejsze detale.

jakosc obrazu z kamery 2K

Pamiętajcie o promocji i kodzie rabatowym

Na koniec przypominam, że kamerę IMILAB EC5 możecie zamówić już teraz na AliExpress pod tym linkiem. Jest to oferta oficjalnego sklepu producenta. Kamery wysyłane są natychmiast z polskiego magazynu i objęte są roczną gwarancją. Promocyjną cenę możecie dodatkowo obniżyć na dwa sposoby: po pierwsze pobierzcie kupon stoiska o wartości 67,26 zł na stronie z produktem (obok ceny), następnie przechodząc do zamówienia możecie wpisać kod rabatowy: 5MAY10.

Po więcej najnowszych promocji, zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.