Jimmy JV51 – tani odkurzacz pionowy z dostawą z Polski

Xiaomi Jimmy JV51 to rewelacyjny i przede wszystkim tani bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Można go zamawiać z szybką i bezpłatną dostawą z Polski, bez obaw o dodatkowe koszty.

Xiaomi Jimmy JV51 z polskiego magazynu geekbuying.com

nowe dostawy i nowe promocje na 2019 rok w geekmaxi.com - Xiaomi Jimmy JV51

Odkurzacze pionowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Najbardziej opłacalne modele oferują chińscy producenci. Sporo jednak osób ma obawy o wysyłkę z Chin. Idealnym rozwiązaniem może być zatem zamówienie odkurzacza z polskiego magazynu geekbuying.com. Znajdziecie go pod tym linkiem, gdzie w aktualnej promocji zapłacicie za niego tylko ok. 637 zł (w zależności od kursu dolara).


Zamówienie odkurzacza pionowego Jimmy JV51

Jeżeli nie ma aktualnie promocji w polskim magazynie, to warto zamawiać odkurzacz z magazynu w Hong-Kongu z tym kodem rabatowym: 3WROPGSX.

Xiaomi Jimmy JV51 – dlaczego warto?

Jimmy JV51 to jeden z lepszych sprzętów elektronicznych, jakie testowałem w ostatnim czasie. Jego recenzję znajdziecie pod tym linkiem. Odkurzacz pozytywnie zaskakuje przede wszystkim wygodą korzystania i skutecznością w odkurzaniu.

Jimmy JV51 - recenzja odkurzacza bezprzewodowego od Xiaomi - odkurzanie pod kanapą
Jego konstrukcja sprawia, że nie musimy się pochylać w trakcie odkurzania, nie musimy ciągać za sobą uciążliwego kabla i przede wszystkim nie musimy dźwigać wielkiego ustrojstwa.
Odkurzacz wyposażony jest w wydajny zasilacz umożliwiający bezprzewodowe odkurzanie w dowolnym miejscu bez martwienia się o dostęp do prądu.

Xiaomi Jimmy jv51 z dostawą z polskiego magazynu - bateria odkurzacza
W zestawie znajdują się liczne końcówki sprawiające, że Jimmy JV51 jest bardzo uniwersalny i posłuży nam do sprzątania każdej powierzchni, nie tylko w domu.

Jimmy JV51 - recenzja odkurzacza bezprzewodowego od Xiaomi - zawartość zestawu

Odkurzacz świetnie sprawdza się m.in. do odkurzania auta.

Jimmy JV51 - recenzja odkurzacza bezprzewodowego od Xiaomi - odkurzanie samochodu

Duża siła ssąca sprawia, ze mając ten sprzęt możemy zapomnieć o tradycyjnym odkurzaczu.

Xiaomi Jimmy jv51 z dostawą z polskiego magazynu - siła ssąca odkurzacza

Decydując się na zakup pamiętajcie o promocji polskiego magazynu geekbuying.com, a z magazynu w Hong-Kongu o kodzie: 3WROPGSX, dzięki czemu dodatkowo obniżycie cenę.

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.