Jak zdobyć kupony Aliexpress – gry i zabawy w aplikacji na smartfony

Aplikacja Aliexpress na smartfony daje ogromne możliwości zdobywania dodatkowych rabatów. Aby z nich skorzystać należy jednak poświecić trochę czasu i przetestować gry dostępne w apce. Zaglądając do gier takich jak „Tnij to!”, „Kumple od kuponów” i „Bonusowi ziomkowie” możecie zgarnąć kupony o wartości kilkudziesięciu złotych i kupić wiele rzeczy nawet z 99% rabatem!

Aliexpress to mnóstwo okazji i rabatów

Jak zdobyć kupony Aliexpress

Aliexpress to serwis sprzedażowy, który stale zyskuje w Polsce coraz więcej użytkowników. Niezwykle bogata oferta i zdecydowanie najniższe ceny większości produktów zachęcają do korzystania z tego portalu wszystkich miłośników okazji zakupowych. Okazuje się jednak, że większość klientów nie korzysta z wszystkich możliwości oszczędzania, jakie daje Aliexpress. Praktycznie wszystkie ceny podawane na stronach produktów możemy jeszcze obniżyć, jeżeli skorzystamy ze specjalnych kuponów rabatowych.

Aliexpress to serwis, który stale oferuje jakieś promocje, przeceny i kody rabatowe. Część z nich publikuję swoim widzom na bieżąco. Np. cały czas działa rewelacyjny kod rabatowy: BEZPRZEPLACANIA dający aż $4 rabatu na pierwsze zakupy za min. $5.
Dla obecnych klientów pojawiają się natomiast kupony rabatowe działające tylko przy okazji jakichś specjalnych akcji promocyjnych.
Okazuje się jednak, że jest też sposób aby kupony rabatowe zdobywać praktycznie codziennie.
Jest to możliwe dzięki grom dostępnym w aplikacji Aliexpress na komórki.
Znajdziecie je w górnym panelu. Omówię pokrótce 3 z nich: Tnij to, Kumple od kuponów i Bonusowi ziomkowie.

Tnij to!

Na początek gra Tnij To! Korzystając z akcji „Tnij to!” możemy powalczyć o wybrany produkt w rewelacyjnie niskiej cenie. W zasadzie można powiedzieć, że walczymy o darmowy produkt bo zniżka wynosi tutaj aż 99%.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to
Zasady są proste, ale niestety wymagają zaangażowania nie tylko z naszej strony, ale i ze strony naszych znajomych. Po wybraniu produktu na którym nam zależy, mamy 24 godziny na obniżenie jego ceny, a obniżymy ją poprzez wysłanie zaproszenia do zabawy do naszych znajomych. Jeżeli znajomi zareagują i przyłączą się do zabawy klikając w odpowiedni link, wtedy przybliżą nas do celu. Jak skrzykniecie się w kilka osób to można łatwo poobniżać sobie nawzajem ceny.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to - pomoc znajomego
Pomóc znajomemu możemy raz na 24 godziny, ale w sumie możemy jednego dnia pomóc 3 osobom. Trzeba mieć zatem większą ekipę. Poszczególne produkty różnią się poziomem trudności im wyższy poziom tym więcej znajomych musi nam pomóc. Biorąc jednak pod uwagę, że walczymy o niemalże darmowe produkty – posiadanie wielu znajomych może się opłacić.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to - obcięcie ceny

Kumple od kuponów

Kolejnym sposobem na oszczędności jest gra Kumple od kuponów. Ta gra jest jeszcze prostsza. Wchodzimy wystarczy trochę poklikać, aby załapać się na bonus w postaci punktów. Jego wysokość to w zasadzie loteria, ale praktycznie za każdym razem coś zgarniacie. Jeżeli chcecie zdobyć więcej punktów to wystarczy że zaprosicie do zabawy jeszcze swoich znajomych.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - kumple od kuponów
Punkty możecie następnie wymienić na kupony rabatowe, automatycznie obniżające ceny w Waszym koszyku. Wysokość rabatu zależy od Waszego zaangażowania i tego ile zaproszeń wyślecie, ale już rabat o wartości kilkudziesięciu złotych można zgarnąć praktycznie bez wysiłku.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - kumple od kuponów - wygrana

Bonusowi ziomkowie

Ostatnia zabawa o której chciałem Wam dzisiaj powiedzieć to Bonusowi ziomkowie.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to - Bonusowi ziomkowie - wybór nagrody
Jest to kolejna gra dostępna wyłącznie w aplikacji Aliexpress. Walczymy w niej o kupon rabatowy o wartości nawet $20.
Możemy walczyć zarówno o większy, jak i mniejszy rabat. Jego zdobycie w obu przypadkach będzie wymagało zaproszenia znajomych do zabawy, jak również realizacji prostych zadań, jak np. przeglądanie produktów przez jakiś czas, czy też zamówienia któregoś produktu.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to - Bonusowi ziomkowie - zadania do realizacji
Niewątpliwie najłatwiej załapiemy się na rabaty z tych 3 gier, jeżeli mamy sporo znajomych chętnych do zabawy, zwłaszcza jeżeli jeszcze nie wszyscy z tych znajomych mają konto na Aliexpress.

Jak zdobyć kupony Aliexpress - gry i zabawy w aplikacji na smartfony - tnij to - Bonusowi ziomkowie - dziękuję za pomoc

Jeżeli macie takowych znajomych to przekażcie im również informację o rabacie: BEZPRZEPLACANIA.
Dajcie znać w komentarzach co myślicie o wspomnianych zabawach w aplikacji Aliexpress. Wiem, że najlepsi potrafią wygrać w nich rewelacyjne rabaty, może zatem i Wam udało się sporo zaoszczędzić.

Pamiętajcie też, aby śledzić mnie na Facebooku, gdzie na bieżąco publikuję najlepsze oferty, w tym kody rabatowe Aliexpress.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.