Jak zarobić 400 zł bez wysiłku?

Odpowiedź na pytanie, które wielu z nas sobie zadaje jest bardzo prosta. Aby zarobić 400 zł bez wysiłku wystarczy zainteresować się kartą kredytową Citibanku.

Trwa właśnie kolejna edycja promocji kart kredytowych, w ramach której za założenie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków, możemy zgarnąć aż 400 zł na zakupy w sklepach internetowych mall.pl, morele.net lub drogeriach Douglas.

Od czego zacząć?

Przede wszystkim musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie banku (bon do mall.pl, morele.net lub drogerii Douglas do wyboru):
 

Wbrew pozorom uzyskanie karty kredytowej nie jest obecnie trudne i większość z Was, ewentualnie ktoś z Waszych bliskich jest w stanie spełnić wymagania stawiane przez bank. Musimy mieć 21 lat i dochód netto na poziomie min. 1200 zł. Ponadto musimy mieć min. 3 miesięczny staż zatrudnienia, a jak prowadzimy działalność gospodarczą, musi ona mieć min. 2 lata. O samych plusach i minusach posiadania karty pisałem w tym artykule.

Co zrobić aby dostać obiecane 400 zł?

Jeżeli już pozytywnie przejdziemy proces zakładania karty, musimy zrobić dwie rzeczy:

1. zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub Citi Mobile na urządzeniach mobilnych

2. wydać bezgotówkowo kartą lub naklejką zbliżeniową 1000 zł (w sumie, na dowolne zakupy)

Na spełnienie powyższych warunków będziemy mieli sporo czasu: do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zawrzemy umowę. Czyli zawierając umowę w marcu, mamy czas do końca maja br. Możemy, więc rozłożyć sobie zakupy na dłuższy czas, ale możemy to oczywiście zrobić w jeden dzień.

Im szybciej spełnimy warunki promocji tym szybciej otrzymamy bon na zakupy o wartości 400 zł. Bank zobowiązuje się, że wyśle go nam do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ww. warunków. Przykładowo jeżeli warunki spełnimy jeszcze w marcu, to bon na zakupy warty 400 zł otrzymamy do końca kwietnia.

Dlaczego bank daje nam coś za darmo?

Może to być dziwne, że bank rozdaje 400 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Prawda jest taka, że banki w ten sposób walczą o nowych klientów licząc że przynajmniej część osób skuszona bonem, zwiąże się z nimi na lata. Między innymi dlatego, że bankowi chodzi o nowych klientów, z udziału w promocji wykluczone są osoby które posiadały już główną kartę kredytową Citibanku od 1 stycznia 2015 roku.

Poza tym pamiętajmy, że niektóre karty dostępne w promocji są płatne: za kartę Mastercard World bank pobiera miesięcznie 18 zł (umożliwiająca zbieranie punktów w programie lojalnościowym), bezpłatna jest natomiast karta Simplicity (0 zł opłaty rocznej za kartę, 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty, 0 zł za powiadomienia SMS)!

Ponadto jeżeli będziemy korzystać z karty nieumiejętnie, bank może nas obciążyć dodatkowymi opłatami. Przede wszystkim musimy więc uważać, aby przy okazji wyrabiania karty nie dać się namówić na dodatkowe (i dodatkowo płatne) usługi.

Jeżeli jednak będziemy korzystać z karty rozsądnie, korzystanie z niej może być dla nas zupełnie bezpłatne. Biorąc pod uwagę, że łatwo możemy zgarnąć 400 zł na zakupy jest to idealny moment na skorzystanie z ww. oferty.

Nie przyda się Wam karta na zakupy w mall.pl lub w Douglasie? Jest jeszcze inna ciekawa opcja:

Do końca marca możecie skorzystać z innej promocji Citibanku, w ramach której w bardzo podobny sposób możecie zgarnąć telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł:


W tej promocji musicie jednak wydać kartą aż 3 000 zł na co będziecie mieli 3 miesiące od miesiąca następującego po podpisaniu umowy. Czyli podpisując umowę w marcu, macie czas do końca czerwca. Pamiętajcie jednak, że aby skorzystać z tej promocji musicie się zarejestrować do 31 marca 2017 r! Wszelkie szczegóły i regulaminy znajdziecie na stronie banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.