IMILAB C21 – kamera do monitoringu domu w promocyjnej cenie

Jeżeli szukacie sposobu na niedrogi monitoring domu to musicie sprawdzić aktualną promocję kamer IMILAB C21. Świetnej jakości obraz i dużo przydatnych funkcji sprawia, że jest to jeden z ciekawszych modeli kamer IP. Sprawdźcie jak kupić ją wyjątkowo tanio.

Promocyjna cena IMILAB C21 na AliExpress

imilab C21 - promocja kamery internetowej

Tytułową kamerę możecie obecnie kupić w rekordowo niskiej cenie. Przez ograniczony czas (do 10 maja) dostępna będzie na AliExpress pod tym linkiem za jedyne 144,65 zł! Wystarczy wpisać kod rabatowy: PLIMILABC21

Wpisując kod rabatowy zyskujecie podwójnie, bo nie dość, że kamera jest obecnie przeceniona, to jeszcze promocyjną cenę obniżacie aż o 81.85 zł! Kod rabatowy jest tylko dla czytelników BezPrzepłacania.pl i jest limitowany do 50 sztuk. Warto zatem skorzystać póki działa!

Kamery wysyłane są z polskiego magazynu i obejmuje je 2-letnia gwarancja.

IMILAB C21 – dlaczego warto

Kamera IMILAB C21 ma sporo atutów o których musicie wiedzieć przed zakupem:

Jakość nagrań 2.5K

Jakość nagrań kamery to jedna z najważniejszych cech kamer tego typu. Rozdzielczość 2.5K gwarantuje, że kamera zarejestruje dużo szczegółów które mogą być istotne, np. w razie ustalania tożsamości złodzieja.

Identyfikacja obiektów

Skoro mówimy już o złodziejach, to warto aby kamera miała również funkcję wykrywania ruchu, wysyłania wiadomości w razie wykrycia ruchu i uruchamiania nagrywania. IMILAB C21 ma to wszystko, ale dodatkowo jest jeszcze w stanie rozróżniać widziane obiekty. Kamera jest w stanie zidentyfikować postać człowieka, a zignorować ruchu innych, nieistotnych obiektów.

Dwukierunkowy dźwięk

Za pomocą kamery możemy podsłuchać włamywacza, jak również przesłać mu wiadomość głosową. Funkcję dwukierunkowego przesyłu dźwięku można oczywiście wykorzystać na różne sposoby, np. możemy zdalnie zwrócić uwagę dzieciom.

Widok 360 stopni

Dużym atutem kamery jest możliwość obrotu obiektywu. Dzięki temu możemy z jej wykorzystaniem obserwować całe pomieszczenie.

Współpraca z asystentami głosowymi

Do obsługi kamery służy dedykowana aplikacja IMILAB. Dodatkowym atutem jest natomiast możliwość sterowania kamerą z wykorzystaniem Asystenta Google’a i Alexą.

Na koniec przypominam, że kamera będzie dostępna w promocji tylko przez kilka najbliższych dni (do 10 maja) lub wyczerpania zapasów. Warto się pośpieszyć, bo cena jest niesamowita. Kamerę IMILAB C21 kupicie pod tym linkiem. Koniecznie wpiszcie kod rabatowy: PLIMILABC21.

Po więcej inspiracji zakupowych i najciekawszych promocji, zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.