HUAMI AMAZFIT 2 Stratos – nowoczesny smartwatch w rewelacyjnej cenie

Coraz popularniejszym gadżetem technologicznym stają się smartwatche. Pierwsze sprzęty tego typu były raczej zabawkami niekoniecznie funkcjonalnymi. Jednak najnowsze modele mają naprawdę imponujące możliwości. Jednym z najpopularniejszych inteligentnych zegarków na rynku jest niewątpliwie HUAMI AMAZFIT 2 Stratos. Kupując go można sporo zaoszczędzić decydując się na któryś z europejskich magazynów geekbuying.com.

HUAMI AMAZFIT 2 Stratos – najpopularniejszy chiński smart watch

Amazfit 2 Stratos to obecnie niewątpliwie najpopularniejszy sprzęt tego typu na rynku. Huami to marka powiązana z Xiaomi, czyli korporacją, która niewątpliwie daje dużą gwarancję, że sprzęty które wypuszcza na rynek są na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Stratos to kontynuacja poprzedniego modelu – Amazfit Pace, który do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością.

HUAMI AMAZFIT 2 Stratos - nowoczesny smartwatch w rewelacyjnej cenie - smartwatchStratos stoi jednak na dużo wyższym poziomie technologicznym.

Ma wbudowaną pamięć operacyjną 512 MB RAM i aż 4GB ROM – czyli ogromną ilość miejsca na pliki, takie jak zdjęcia, filmiki, czy też muzykę.

Zegarek możemy zsynchronizować ze smartfonem za pomocą aplikacji Amazfit Watch 2.0. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i z Androidem. Stratos współpracuje również z aplikacją MiFit (od Xiaomi).

Wśród licznych funkcji urządzenia, możemy wymienić między innymi:

  • monitorowanie snu;
  • pomiar ciśnienia za pomocą czujnika na odwrocie zegarka:

  • różne funkcje alarmu;
  • informacja o przychodzącym połączeniu – z informacją o dzwoniącym;
  • GPS (śledzenie trasy, zbieranie statystyk itp.);
  • Bluetooth 4.2

Nowoczesna bateria (280mAh) umożliwia korzystanie ze Stratosa aż do 5 dni bez ładowania.

HUAMI AMAZFIT Stratos - nowoczesny smartwatch w rewelacyjnej cenie - zestawZegarek możemy łatwo doładować w 2 godziny specjalną ładowarką, którą otrzymujemy w zestawie. Ponadto możemy swobodnie wymieniać paski do urządzenia.

Należy również podkreślić, że urządzenie jest wodoodporne i można w nim np. pływać. Poziom wodoodporności to 5 ATM/ 50 metrów/ IP68. Tym samym Stratos idealnie nadaje się do uprawiania niemal wszystkich sportów.

HUAMI AMAZFIT Stratos - nowoczesny smartwatch w rewelacyjnej cenie - smartwatch 2

HUAMI AMAZFIT 2 Stratos z europejskich magazynów Geekbuying

Stratos możecie teraz kupić w świetnej cenie na kilka sposobów. Z racji swojej popularności, smart watch pojawił się już w kilku europejskich hurtowaniach geekbuying.com – jednego z najlepszych sklepów z chińską elektroniką. Najniższą cenę można uzyskać obecnie zamawiając Stratosa z włoskiego magazynu (Italy) z kodem rabatowym: RBNXSVGQ

HUAMI AMAZFIT 2 Stratos - nowoczesny smartwatch w rewelacyjnej cenie - cena z włoskiego magazynuZ kosztami wysyłki DHL wychodzi zaledwie 611, 57 zł. Natomiast w polskich sklepach cena oscyluje w okolicach 800 zł. Wysyłka jest z Europy i idzie do nas w zaledwie 2 dni bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Geekbuying.com ma też polski magazyn, w którym również znajdziecie HUAMI AMAZFIT 2 Stratos za ok. 677 zł z darmową wysyłką. W obu przypadkach wychodzi dużo taniej niż w popularnych polskich sklepach.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.