Gdzie naprawić robota sprzątającego?

Jeżeli Twój robot sprzątający nie jest już na gwarancji i nie masz pojęcia gdzie go naprawić – już śpieszę z pomocą. Jedna z firm od lat zajmująca się urządzeniami sprzątającymi oferuje rewelacyjną usługę, dzięki której przywrócisz życie swojemu robotowi.

Awaria robota sprzątającego – co robić?

Serwis robotów sprzątających - popsuty robot sprzątający

Roboty sprzątające to fantastyczne urządzenia, które BezPrzepłacania.pl promuje od wielu lat. Pozwalają utrzymać porządek w domu, a także zaoszczędzić mnóstwo czasu marnowanego na odkurzanie, czy też mopowanie podłóg. Nie są to jednak sprzęty niezawodne i jak niemal każde urządzenie elektroniczne potrafią się z czasem popsuć. O ile sytuacja taka nastąpi w okresie trwania gwarancji (czyli z reguły w ciągu 2 lat od zakupu), wtedy nie powinniśmy się specjalnie przejmować. Większość sprzedawców i producentów zapewnia sprawną obsługę serwisową. Problemy zaczynają się jednak później, a z reguły właśnie po 2 latach sprzęty tego typu zaczynają się psuć.

Serwis robotów sprzątających online

W takiej sytuacji pozostają nam najczęściej trzy rozwiązania:

 1. kupno nowego robota;
 2. samodzielna naprawa;
 3. powierzenie naprawy fachowcom.

Wszystkie te opcje mają pewne plusy i minusy:

Zakup nowego robota wydaje się najprostszym rozwiązaniem, ale oczywiście najbardziej kosztownym zarówno dla naszego portfela, jak i dla środowiska.

Próba samodzielnej naprawy jest najlepszą opcją, ale tylko pod jednym warunkiem: musimy się na tym znać. Nowoczesne roboty sprzątające są bardzo skomplikowanymi urządzeniami i niestety nawet jeżeli znamy się na elektronice, to samodzielna naprawa może nas przerosnąć. Poza tym nieprofesjonalne naprawy mogą często tylko pogorszyć sytuację i możemy sprawić, że jeszcze bardziej popsujemy sprzęt tracąc przy tym czas i pieniądze na kupione samodzielnie części zamienne.

Pozostaje zatem trzecia opcja, czyli poszukanie firmy, która fachowo zajmuje się takimi naprawami. Tutaj niestety też pojawiają się pewne zagrożenia: znalezienie dobrego serwisu może być bardzo trudne. Eksperci od wszystkiego bardzo chętnie podejmą się naprawy, ale niekoniecznie zrobią to profesjonalnie. Obecnie roboty sprzątające są na tyle zaawansowane technicznie, że ich naprawa wymaga dużego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Ryzykujemy zatem, że nasz robot trafi w niewłaściwe ręce, a koszt naprawy negatywnie nas zaskoczy.

Jest jednak sposób na naprawę robota sprzątającego bez wspomnianego ryzyka.

Ulubiony serwis – szybka, tania i fachowa naprawa robota sprzątającego

Gdzie naprawić robota sprzątającego - Ulubiony Serwis

Jeżeli zależy Wam na jak najszybszej, najtańszej i profesjonalnej naprawie robota sprzątającego – koniecznie sprawdźcie ofertę Ulubionego Serwisu – pod tym linkiem. Jest to serwis prowadzony przez ludzi, którzy od lat zajmują się robotami sprzątającymi. Oferują teraz rewelacyjnie prostą usługę:

 1. Zamawiacie kuriera na ich stronie (wypełniacie krótki formularz);
 2. Odbieracie telefon (ekspert serwisu zadzwoni do Was celem ustalenia szczegółów naprawy i terminu odbioru sprzętu);
 3. Serwis wycenia koszty naprawy i do nas należy decyzja czy się na nią zgadzamy, czy też rezygnujemy.

Co bardzo ważne: zarówno dostawa, jak i diagnoza są w zupełności GRATIS. Nie ponosicie zatem żadnego ryzyka jeżeli okaże się, że sprzęt nie nadaje się do naprawy lub ewentualna naprawa byłaby nieopłacalna. W razie rezygnacji z usługi, serwis odeśle nam sprzęt GRATIS.

Jest to zatem idealna oferta. Ponosimy tylko koszt naprawy i części.

Poza tym serwis oferuje naprawdę atrakcyjne stawki napraw i zbiera rewelacyjne recenzje od zadowolonych klientów.

Jakie roboty mogę naprawić w Ulubionym Serwisie?

Roboty sprzątające do 1500 zł TOP 10

W Ulubionym Serwisie naprawicie praktycznie każdego robota, niezależnie od marki. Bez względu na to, czy Wasz sprzęt to Roomba, Xiaomi, Roborock, czy jakikolwiek inny model – śmiało możecie się do nich zgłosić. Bardzo często problem z naprawą swojego robota mają osoby, które swój sprzęt kupiły za granicą np. na AliExpress. Również takie roboty możecie naprawić w Ulubionym Serwisie.

Na tej stronie możecie sprawdzić przykładowe koszty napraw robotów różnych marek.

Główne zalety Ulubionego Serwisu

Gdzie naprawić robota sprzątającego - Ulubiony Serwis - szybka naprawa

Podsumowując, największe zalety naprawy robota za pośrednictwem Ulubionego Serwisu:

 1. Pełna przejrzystość: serwis jasno informuje nas co należy naprawić i jaki będzie tego koszt;
 2. Sprzęt powierzamy fachowcom, którzy od 10 lat zajmują się serwisem robotów;
 3. Ekspresowe naprawy (bez wymiany części sprzęt naprawiają w 2 dni);
 4. Obsługa door to door (nie musimy ruszać się z domu – kurier zabierze i odwiezie sprzęt).
 5. Niczym nie ryzykujemy: brak ukrytych opłat, a dostawa w obie strony jest GRATIS.

Gdzie naprawić robota sprzątającego - Ulubiony Serwis - zasady

Mnie szczególnie przekonuje ten ostatni punkt, bo pokazuje że serwis gra uczciwie i nie naciąga klientów. Jeżeli z jakichś względów naprawa okaże się nieopłacalna (bywają przecież i takie usterki) to możemy z niej zrezygnować i nie ponosimy żadnych kosztów.

Sporo fachowców pobiera sporą opłatę już za samą diagnozę, co może często budzić wątpliwości co do uczciwości, a przede wszystkim profesjonalizmu takich osób.

Tutaj nie ma takiego ryzyka. Tym samym serdecznie polecam Ulubiony Serwis.

Jeżeli natomiast Wasz robot sprzątający ostatecznie dokonał żywota i szukacie nowego sprzętu – koniecznie zajrzyjcie do mojego stale aktualizowanego rankingu TOP 20 robotów sprzątających.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.