Gdzie kupić Xiaomi Mi 9?

Sporo osób ucieszyła informacja o premierze najnowszego flagowca Xiaomi Mi 9. Telefon pojawił się już oficjalnie w Chinach, jednak w jaki sposób zdobyć go w Polsce? Otóż sprawa jego kupna dzisiaj nie jest taka prosta i oczywista.

Xiaomi Mi 9 - gdzie kupić

Xiaomi Mi 9 – najtańszy topowy flagowiec na rynku

O premierze najnowszego produktu Xiaomi było głośno już od jakiegoś czasu. Informacje odnośnie specyfikacji wyciekały stopniowo i już od kilku tygodni było wiadomo, czego możemy się spodziewać. Nie obyło się ostatecznie jednak bez niespodzianki – były nią przede wszystkim deklarowane ceny poszczególnych wersji telefonu.
Okazuje się, że najnowszego Xiaomi Mi 9 będziemy mogli kupić już za ok. 2000 zł (w wersji 6+ 64 GB) oraz za ok. 2600 zł za wersję 6+128 GB i to w europejskiej dystrybucji, która od dzisiaj zacznie obejmować kolejne kraje.

Porównując te ceny do najnowszych modeli konkurencji, możemy śmiało powiedzieć, że nastąpił tutaj przełom, gdyż od kilku już lat ceny wszystkich flagowców systematycznie rosły. Teraz Xiaomi jako pierwsza firma z czołówki światowych producentów smartfonów, wypuszcza swój topowy model w cenie niższej od poprzednika (Xiaomi Mi 8) w dniu premiery.

Xiaomi Mi 9 – gdzie kupić?

Póki co, telefonu nie oferuje żaden polski sklep, natomiast smartfony można już zamawiać w chińskich serwisach internetowych takich jak Geekbuying, Banggood, czy Gearbest (tutaj na razie możemy tylko ustawić alert).

Gdzie kupić Xiaomi Mi 9 - wybór modeli i kolorówCzy jednak warto go zamawiać już teraz? Według mnie nie, gdyż ceny tzw. „premierowe” zwykle bardzo szybko ulegają obniżce. Zatem jeżeli nie potrzebujemy nowego telefonu jak najszybciej, warto wstrzymać się z zamawianiem jeszcze co najmniej kilka dni.
Niedługo prawdopodobnie pojawią się promocje, przeceny i przede wszystkim kupony rabatowe na poszczególne modele, o których postaram się Was poinformować.

Listy aktualnych kodów rabatowych znajdziecie pod tym linkiem.

Xiaomi Mi 9 wersja 8 GB + 128 GBPamiętajcie też, że w sprzedaży ma się niebawem ukazać również wersja z 8 GB RAM i 128/256 GB ROM oraz przezroczystą obudową! Zapowiedziana jest również nieco tańsza seria pod nazwą Xiaomi Mi 9 SE. Niewykluczone, że premiera kolejnych wersji Xiaomi Mi 9 wpłynie zatem na ceny poszczególnych modeli.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.