Dreame T20 – najnowszy odkurzacz pionowy do kupienia taniej z kodem rabatowym

Dreame to obecnie jeden z najlepszych producentów bezprzewodowych odkurzaczy pionowych. Do sprzedaży trafił niedawno ich najnowszy model: Dreame T20. Sprawdź gdzie obecnie można go zamówić najtaniej.

Dreame T20 w ofercie geekbuying.com z wysyłką z Polski

Dreame T20 - najnowszy odkurzacz pionowy do kupienia taniej z kodem rabatowym

Odkurzacz Dreame T20 to kolejny po hitowym Dreame V11, model odkurzacza pionowego od tego producenta. Niestety sprzęt ten rozchodzi się tak szybko, że zaczyna go brakować w sklepach. Znajdziecie go w kilku miejscach, ale często z ogromną, sięgającą kilkuset złotych marżą. Od niedawna odkurzacz można jednak zamówić w przedsprzedaży na geekbuying.com, gdzie sprzęt oferowany jest zdecydowanie najtaniej. Ruszyła przedsprzedaż kolejnej partii produktu. Odkurzacze zostaną wysłane pod koniec lutego z polskiego magazynu. Warto zamówić je jednak już teraz, bo prawdopodobnie i ta pula rozejdzie się w kilka dni. Warto skorzystać z oferty również z uwagi na świetny kod rabatowy: DREAMET20. Wpisujecie go w tym miejscu po zalogowaniu:

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - kod rabatowy geekbuying

Dreame T20 – dlaczego warto?

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - wielofunkcyjny i praktyczny

Skąd aż takie zainteresowanie tym odkurzaczem? Przede wszystkim warto podkreślić, że wielkim sukcesem okazały się poprzednie modele z tej serii. Recenzję Dreame V11 znajdziecie pod tym linkiem. Dreame T20 to jeszcze lepszy sprzęt, który wychodzi naprzeciw wielu potrzebom klientów.

Tutaj możecie zobaczyć, czym nowa wersja różni się od poprzednich:

Dreame T20 - porównanie z Dreame V11 i Dreame V10

Dreame T20 przede wszystkim oferuje świetne parametry: dużą siłę ssącą (150 AW) i długi czas pracy na jednej baterii (do 70 minut).

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - parametry

Odkurzacz jest teraz jeszcze bardziej praktyczny niż poprzednie modele, gdyż ma odpinaną baterię, którą łatwo można dokupić. Nie musimy zatem czekać, aż bateria po rozładowaniu naładuje się ponownie.

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - odpinana bateria

Odkurzacz ma ponadto wygodny wieszak pełniący również funkcję ładowarki.

Dużym udogodnieniem jest również kolorowy wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii, czy też włączony bieg:

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - wyświetlacz

Rozpoznawanie powierzchni

Odkurzacz porównywany jest do innego topowego sprzętu na rynku – Roborocka H6. Warto jednak podkreślić, że w obecnej ofercie geekbuying.com, Dreame T20 jest nieco tańszy. Poza tym oferuje bardzo zbliżone możliwości, w tym funkcję rozpoznawania dywanów.

Dreame T20 - odkurzacz pionowy już w sprzedaży - elektroszczotka

Duża elektroszczotka w tym modelu nadaje się zarówno do odkurzania twardych podłóg, jak i dywanów, przy czym wjeżdżając na dywany, odkurzacz zwiększa obroty.

Korzystając z obecnej przedsprzedaży Geekbuying pamiętajcie, że wysyłka przewidziana jest na koniec lutego, ale odkurzacze zostaną wysłane bez dodatkowych opłat z polskiego magazynu (trzeba tylko wybrać przy zamówieniu opcję „Poland”, zamiast „China”). Pamiętajcie też o wpisaniu kodu rabatowego: DREAMET20.

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.