Czyszczenie zębów na wyższym poziomie, czyli nowe szczoteczki soniczne od Oclean!

W sprzedaży pojawiły się nowe szczoteczki soniczne Oclean X Pro Elite. Warto skorzystać z aktualnej promocji i zadbać nie tylko o higienę jamy ustnej, ale i o komfort czyszczenia zębów.

Premiera Oclean X Pro Elite - wybór szczoteczek

Szczoteczki elektryczne już od dłuższego czasu skutecznie wypierają z rynku tradycyjne szczoteczki do zębów. Natomiast niestety wiele ich modeli skupia się głównie na zwiększaniu szybkości obrotów i skuteczności samego szczotkowania, zapominając o komforcie użytkownika. Tymczasem przy wyborze szczoteczki warto zwrócić uwagę na całość, czyli zarówno siłę czyszczenia, jak i głośność pracy, czy też wytrzymałość baterii.

Niedawno Oclean, czyli jeden z technologicznych liderów w tej branży, wypuścił nowy model: Oclean X Pro Elite. Najnowsza szczoteczka została stworzona z myślą o wszystkich wspomnianych aspektach poprawiając cały proces czyszczenia zębów.

Kupicie ją obecnie pod tym linkiem w ich stoisku na Aliexpress, a jeżeli zrobicie to do 20 kwietnia to możecie liczyć na:

1) 2 dodatkowe główki szczoteczki do każdego zamówienia;
2) udział w losowaniu 5 osób, które otrzymają produkt za darmo (kupiony od 11 do 20 kwietnia);
3) osoba która zrobi najdroższe zamówienia otrzyma nagrodę o wartości $169 – smartfon Xiaomi M3 (wersja 4 + 128G).
Na koniec promocji cena za szczoteczkę będzie wynosiła $69.99.

Koniecznie sprawdźcie jej recenzję:

Oclean X Pro Elite korzysta z najnowszej technologii zapewniającej dużą skuteczność czyszczenia, dzięki bezszczotkowemu silnikowi korzystającemu z magnetycznej lewitacji i zapewniającemu główce szczoteczki aż 42000 obrotów na minutę.

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite - system

Oclean zadbało również o redukcje uciążliwego hałasu w trakcie pracy szczoteczki. Oclean X Pro Elite jest pierwszą inteligentną szczoteczką soniczną, która otrzymała certyfikat Quiet Mark przyznawany przez brytyjski instytut zajmujący się badaniem hałasu. Certyfikat jest potwierdzeniem, że szczoteczka jest wyjątkowo cicha dzięki zastosowanej technologii Whisperclean 2.0 aktywnie redukującej dźwięk silnika.

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite - Quiet Mark

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, dźwięki wytwarzane przez szczoteczkę nie przekraczają 45 dB co jest równe odgłosom szeptu. Konkurencyjne szczoteczki hałasują z reguły na poziomie aż 65 dB.

Producent zadbał również o wytrzymałość baterii i ułatwił jej ładowanie. Oclean X Pro Elite jest pierwszą na świecie szczoteczką soniczną, którą możemy ładować wykorzystując szybie ładowanie bezprzewodowe (indukcyjne). Naładowanie baterii do pełna zajmuje zaledwie 3,5 godziny, a bateria pozwala na korzystanie ze szczoteczki nawet przez 35 dni. Jest to zatem duża przewaga tego modelu nad konkurencją, której ładowanie zajmuje od 8 do 10 godzin, a bateria pozwala na pracę przez mniej niż 15 dni.

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite - ładowanie

Krótko mówiąc szczoteczka Oclean X Pro Elite zapewnia nie tylko najwyższą skuteczność czyszczenia zębów, ale i ogromny komfort w codziennym użytkowaniu.

Ze szczoteczki warto skorzystać szczególnie obecnie w związku z promocją. Kupując ją do 20 kwietnia pod tym linkiem możecie liczyć na:

1) 2 dodatkowe główki szczoteczki do każdego zamówienia;
2) udział w losowaniu 5 osób, które otrzymają produkt za darmo (kupiony od 11 do 20 kwietnia);
3) osoba która zrobi najdroższe zamówienia otrzyma nagrodę o wartości $169 – smartfon Xiaomi M3 (wersja 4 + 128G).
Na koniec promocji cena za szczoteczkę będzie wynosiła $69.99.

Więcej informacji o samej szczoteczce znajdziecie w mojej recenzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.