Czerwcowa wyprzedaż w Banggood

Banggood.com – popularny sklep z chińską elektroniką i gadżetami w związku z mijającą połową roku organizuje sezonową wyprzedaż. Finał promocji już niebawem, bo w dniach 27-29 czerwca. Warto zajrzeć tam już teraz, aby coś upolować, gdyż dostępnych jest tam kilka ciekawych okazji.

Wyprzedaż Banggood w połowie roku (mid-year sale)

mid-year sale banggood - odliczanie

W sklepie trwa odliczanie do finału promocji, który zacznie się 27 czerwca i potrwa 24 godziny. To właśnie wtedy będą największe promocje. Jednak część promocyjnych ofert dostępna jest już teraz.

Wśród nich są kupony rabatowe, które dostępne są codziennie w ograniczonych transzach. 3 razy dziennie „uwalnianych” jest sto kolejnych kuponów obniżających cenę aż o $30. Kupon jak to zwykle bywa w chińskich sklepach działa na ograniczoną liczbę produktów, ale i tak są spore szanse, że znajdziemy coś dla siebie.

mid-year sale banggood - coupons

Świetne promocje dla nowych klientów

Dostępne są też inne kupony, ale najlepsze dostępne są wyłącznie dla nowych klientów:

mid-year sale banggood - kupony dla nowych użytkowników

Ostatnie 2 działają wyłącznie w aplikacji Banggood na smartfony. Planując zakup chińskiej elektroniki warto zatem zainstalować sobie ich apkę. Można ją pobrać tutaj.

Poza powyższymi kuponami, nowi użytkownicy mają możliwość wybrać jeden z produktów objętych specjalną ceną wyłącznie przy naszym pierwszym zakupie. W ofercie jest sporo mniej lub bardziej wymyślnych gadżetów. Mi wpadły w oko nożyczki z laserowym „celownikiem” 🙂

mid-year sale banggood - laserowe nożyczki

Ciekawe promocyjne produkty

Dobrych ofert jest znacznie więcej – zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Zaczynają się wakacje, więc zaproponuję Wam kilka fajnych produktów sezonowych.

Rewelacyjny lazy-bag, idealnie sprawdzający się na plaży:

mid-year sale banggood - lazy bagNa Banggood.com teraz za jedyne $13,99, czyli ok. 50 zł! a z kodem rabatowym: 20%offsale cenę zbijecie do $11,19:

mid-year sale banggood - lazy bag - cena z rabatem

Kolejnym produktem na lato może być nowość od Xiaomi, czyli opaska sportowa Mi Band 3:

mid-year sale banggood - Xiaomi Mi Band 3

Banggood ma też niezmiennie bogatą ofertę dronów:

mid-year sale banggood - promocja dronów Również w tym przypadku do dyspozycji mamy kody rabatowe znacznie obniżające cenę.

Pamiętajcie też aby zajrzeć na Banggooda w trakcie finałowej wyprzedaży – niewykluczone, że będą jakieś zakupowe perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.