Tnij to, Kumple od kuponów i Bonusowi ziomkowie, czyli zabawy Aliexpress pozwalające zaoszczędzić

Aliexpress stara się nas zachęcić do aktywności w swojej aplikacji na smartfony, jak i do zapraszania naszych znajomych. Dzięki temu korzystając z ich 3 zabaw dostępnych w aplikacji Aliexpress możemy zaoszczędzić zarówno my, jak i nasi znajomi. Sprawdź jak!

Aplikacja Aliexpress – łatwa w korzystaniu i pełna promocji

Kupony rabatowe w aplikacji Aliexpress

Na wstępie, krótka informacja dla osób, które jeszcze nie znają Aliexpress (chociaż nie wierzę, że są jeszcze tacy wśród czytelników BezPrzepłacania.pl): Aliexpress to zdecydowanie największy i najlepszy serwis to robienia super tanich zakupów. Znajdziecie tam produkty nie tylko wysyłane bezpośrednio z Chin, ale również coraz częściej z europejskich i polskich magazynów. Jeżeli jeszcze nie robiliście tam zakupów, koniecznie załóżcie konto pod tym linkiem, a robiąc pierwsze zakupy skorzystajcie z kodu rabatowego: BEZPRZEPLACANIA (daje aż $4 rabatu na zakupy za min. $5).

Pomocny może być także poniższy film:

Jeżeli natomiast macie Aliexpress, ale jeszcze nie korzystacie z nich aplikacji na smartfony, to najwyższy czas to zmienić, bo możecie w niej skorzystać m.in. z 3 poniższych promocji:

Tnij to! czyli cięcie cen ze znajomymi

Slash it - tnij to - promocja Aliexpress - zniżka ze znajomymi

W tej promocji możemy wybrać dowolny produkt z licznej listy dostępnych i obniżyć cenę zakupu zapraszając do zabawy swoich znajomych.

Wtedy Twoi znajomi mogą pomóc Ci w obcięciu wspomnianej ceny. Każda osoba może pomóc maksymalnie trzem osobom raz dziennie. To od zaangażowania naszych znajomych zależy jak szybko uda nam się zbić cenę do wskazanego celu. Mamy na to maksymalnie 24 godziny od uruchomienia promocji.

Cięcie cen, Kumple od kuponów i Bonusowi ziomkowie, czyli zabawy Aliexpress pozwalające zaoszczędzić - Tnij ceny!

Jest natomiast o co walczyć, bo cenę produktu możemy w ten sposób obniżyć aż o 99% 🙂

Kumple od kuponów

Kumple od kuponów Aliexpress

Kolejna zabawa to Kumple od kuponów. Jest to połączenie gry zręcznościowej ze społecznościową.

Na wstępie musimy jak najszybciej wyklikać swój bonus zakupowy, a następnie, aby go powiększyć, możemy zaprosić do zabawy innych.

Cięcie cen, Kumple od kuponów i Bonusowi ziomkowie, czyli zabawy Aliexpress pozwalające zaoszczędzić - kumple od kuponów

Wyklikany przez nas bonus w postaci punktów możemy w ciągu 12 godzin wymienić na kupony Aliexpress obniżające wartość naszego koszyka zakupowego.

Bonusowi ziomkowie

Ostatni sposób do zaoszczędzenia na zakupach, do którego chciałbym Was zachęcić to „Bonusowi ziomkowie”.

Bonus buddies - promocja Aliexpress na komórki

W tej grze dostępnej tylko w aplikacji Aliexpress, możemy wybrać sobie najpierw poziom trudności i jednocześnie potencjalną wartość kuponu rabatowego do zdobycia. Następnie zapraszamy znajomych do rejestracji na Aliexpress. Otrzymujemy również listę zadań do realizacji, po których wypełnieniu do naszego konta zostanie dodany ekstra rabat.

Cięcie cen, Kumple od kuponów i Bonusowi ziomkowie, czyli zabawy Aliexpress pozwalające zaoszczędzić - bonusowi ziomkowie

Wybierając ambitniejsze zadania możemy zgarnąć aż $20.

Wszystkie wyżej wymienione promocje pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie aktywnym użytkownikom na Aliexpress. Jest to także dobry powód, aby zainstalować na swoim telefonie aplikację Aliexpress.

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.