Chińska elektronika z europejskich magazynów 10% taniej!

Sklep z chińską elektroniką geekbuying.com niedawno otworzył swoje kolejne europejskie magazyny. Możemy z nich zamawiać rewelacyjnie tanie produkty bez długiego oczekiwania na wysyłkę. Co więcej, wysyłka ta jest w większości przypadków bezpłatna. Nie ponosimy również dodatkowych kosztów celnych. W związku z otwarciem nowych magazynów, sklep oferuje kod rabatowy, którym dodatkowo obniżymy ceny.

Kolejne europejskie magazyny geekbuying.com

promocja europejskich magazynów geekbuying

Promocją objęte są 4 europejskie magazyny zlokalizowane w: Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i… w Polsce! Polacy coraz częściej zamawiają różne rzeczy bezpośrednio z Chin, co zapewne zauważyli już tamtejsi sprzedawcy. Dlatego też otwarcie kolejnego magazynu właśnie w Polsce nie powinno dziwić. Jest to świetna informacja, gdyż zamawiając produkty z polskiego magazynu nie ponosimy kosztów wysyłki! Jednak atrakcyjne mogą być również oferty pozostałych europejskich hurtowni. W ich przypadku z reguły ponosimy jakieś koszty wysyłki, ale często są bardzo niskie (zwłaszcza te z Włoch!).

Na wszystkie nowe produkty (new arrivals) w ww. magazynach, sklep daje teraz dodatkowe 10% rabatu z kodem: FBGALGBB.

Najciekawsze oferty z europejskich magazynów

Wśród wspomnianych nowych produktów objętych promocją sporo jest takich, które zasługują na szczególną uwagę.

Niewątpliwie jedną z perełek jest smartband Xiaomi Huami AmazfitCor MiDong, który z rabatem kupicie z polskiego magazynu(!) za jedyne: $53,99 (ok. 200 zł)

promocja europejskich magazynów geekbuying - Xiaomi Huami Amazfit z polskiego magazynu

W niemieckim, hiszpańskim i włoskim magazynie znajdziemy natomiast coś bardziej zaawansowanego czyli ALLCALL W1 – Smartwatcha z telefonem opartym na Androidzie za jedyne $109:

promocja europejskich magazynów geekbuying - ALLCALL W1 3G Smartwatch z europejskiego magazynuWybierając jednak wysyłkę z Włoch i podając wspomniany kod rabatowy, zbijecie cenę do $101,70!

Pamiętajcie, że powyższy kod rabatowy działa tylko na wybrane produkty.

Pozostałe produkty też bywają jednak mocno przecenione.

Rewelacją są też różne konfiguracje niezwykle wydajnych mini PCetów, np. Beelink S1:

promocja europejskich magazynów geekbuying - mini PC Beelink S1 z polskiego magazynu

Coraz większą popularnością cieszą się również głośniki bluetooth. W polskim magazynie znajdziecie jeden z najpopularniejszych – Tronsmart:

promocja europejskich magazynów geekbuying - głośnik bluetooth Tronsmart z polskiego magazynu

Ciekawych ofert jest oczywiście dużo więcej. Sporo rzeczy jest jednak niestety w ograniczonych ilościach i szybko znikają, np. smartwatche Makibes z polskiego magazynu.

Rady odnośnie kupna na geekbuying.com

Na koniec jeszcze kilka małych rad odnośnie kupowania na geekbuying: przed zakupem zerknijcie na całkowity koszt zamówienia (z wysyłką). Koszty wysyłki mogą się bardzo wahać. Produkty z Polski dostarczy nam kurier bezpłatnie, jednak w przypadku pozostałych magazynów jest już różnie. Zamawiając z europejskich magazynów wybierajcie najtańsze metody wysyłki, jednak zamawiając z Chin lub Hongkongu, warto czasami dopłacić za wysyłkę Priority Line (bez VAT).

Geekbuying ustala ceny w dolarach jednak w panelu u góry możemy wybrać walutę i zmienić ją na PLN. Wtedy ceny przeliczą się na złotówki i w złotówkach będziemy mogli zapłacić. Jeżeli nie mamy karty walutowej, będzie to dla nas najlepsza opcja. Jak macie kartę w dolarach to lepiej jest płacić w dolarach. W każdym przypadku jednak warto jest płacić z wykorzystaniem Paypal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.