Aliexpress wprowadza PayPala!

Niemal wszystkie chińskie sklepy internetowe od dłuższego czasu umożliwiały płatności PayPalem. Jest to niezwykle wygodna i bezpieczna forma płatności popularna również w Polsce. Niemal wszystkie sklepy, gdyż tej formy płatności nie akceptował najpopularniejszy chiński serwis – Aliexpress.com, co było powodem frustracji wielu osób płacących PayPalem na co dzień za zakupy w internecie. Było tak, jednak wyłącznie do dzisiaj. Aliexpress właśnie wprowadził tą formę płatności!

PayPal na Aliexpress

Paypal od 17 lipca na Aliexpress

Od 17 lipca Aliexpress umożliwia dokonanie płatności za zakupy poprzez PayPala. Nie jest to jednak koniec dobrych wiadomości. Z okazji wprowadzenia nowej formy płatności Ali wypuszcza 20 tysięcy kuponów wartych $5 dla nowych klientów (min. wartość zamówienia to $20).

Tak więc możemy uzyskać max. 25% rabatu na nasze pierwsze zakupy. Jest to więc dobra okazja aby zacząć swoją przygodę z Aliexpress. Promocja trwa do 26 lipca.

Jest też kupon promocyjny do zdobycia przez obecnych użytkowników. Jednak według regulaminu promocji dostępny jest wyłącznie dla osób z USA, Hiszpanii, Francji, Włoch i Niemiec. Aby go zdobyć należy zrobić zakupy za min. $20 płacąc PayPalem. Dostaniemy wtedy $5 na kolejne zakupy (min. wartość zamówienia również $20). Niestety ograniczenia terytorialne wpisane w regulamin sprawiają, że jest duże ryzyko, iż klienci z Polski nie uzyskają tego rabatu.

Opcja płatności PayPalem ma być dostępna przy niektórych produktach, ale myślę że niebawem obejmie całość oferty Ali.

Aliexpress opublikował również szczegółową instrukcję płacenia PayPalem, z którą warto się zapoznać.

Edit: Pomimo hucznych zapowiedzi, PayPal dalej dostępny jest w Aliexpress wyłącznie w przypadku nielicznych produktów. Tak więc jeżeli chcecie zamawiać rzeczy z Chin płacąc PayPalem, polecam Wam jeden z licznych sklepów w pełni uznających ten sposób płatności. Tutaj znajdziecie pełną listę tych sklepów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.