Aliexpress na komórki – zgarnij kupony warte 200 dolarów!

Najpopularniejszy na świecie chiński sklep internetowy oferujący produkty prosto od producentów ma też własną aplikację dostępną zarówno na smartfony działające na Androidzie, jak i na  iPhone. Poprzez Aliexpress App możemy bardzo szybko i łatwo zamówić te same produkty, które oferuje nam tradycyjny sklep. Dowiedz się dlaczego warto zainstalować ją właśnie teraz!

 

Jakie korzyści daje aplikacja Aliexpress na komórki?

Dzięki aplikacji komórkowej możemy przede wszystkim zdecydowanie łatwiej przeglądać ofertę sklepu. Opisy są uproszczone, jest też mniej zdjęć. Jest więc szczególnie przydatna, jeżeli wiemy czego szukamy i chcemy to szybko zamówić. Jeżeli jednak chcemy wczytać się w szczegóły produktu – lepiej jest korzystać z tradycyjnej strony internetowej.

Pomimo tego, że oferta produktów jest analogiczna, jak na tradycyjnej stronie – ceny potrafią się różnić. Nie są to jednak duże różnice (z reguły nie większe niż 5%). Przeglądając aliexpress.com, możemy czasami natrafić na informację zarówno o jednej, jak i drugiej cenie.Aliexpress.com logo

200 dolarów w kuponach na zakupy w aplikacji Aliexpress

Aliexpress coraz intensywniej promuje swoją aplikację. Warto ją zainstalować właśnie teraz, gdyż robiąc to do 31 marca br. możemy pobrać kupony warte w sumie 200 dolarów, aby wykorzystać je na nasze pierwsze zakupy z użyciem aplikacji.

Poniżej zaprezentuję Wam jak to działa.

Aplikacja dostępna jest na obydwu największych platformach: Google Play i AppStore

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórki

Instalacja przebiega podobnie jak w przypadku standardowych programów:

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórkiZwróćcie uwagę na liczbę pobrań – robi wrażenie!

Po zainstalowaniu, możecie zalogować się używając np. swoje konta google. Po zalogowaniu, od razu na stronie głównej zobaczycie aktualne oferty promocyjne:

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórki

Kliknijcie w banerek „GET $200 IN COUPONS” i pojawi Wam się szczegółowa informacja o kuponach:

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórki

Klikacie ponownie „GET COUPON” i gotowe:

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórki

Najłatwiej będzie skorzystać z tego pierwszego obniżającego cenę o 3 dolary przy zamówieniu za minimum $4, jednak jeżeli planujemy większe zakupy, możemy zaoszczędzić nawet 100 USD:

Aplikacja Aliexpress App - Aliexpress na komórki

Kupony faktycznie dają rabat w wysokości 200 dolarów, chociaż aby go wykorzystać w całości musimy zrobić kilka zamówień w sumie za min. 1532 USD. Daje to zatem ok. 13% oszczędności. Jednak w przypadku najtańszego kuponu możemy zaoszczędzić aż 75%!

Warto zatem pobrać aplikację i promocyjne kupony, bez względu na to jak duże zakupy planujecie.

Analogiczne promocje Aliexpress organizuje cyklicznie, jednak z reguły są to kupony dające w sumie tylko $100 oszczędności.

Skorzystaj też z innych promocji Aliexpress.com

Jak już pobierzecie kupony rabatowe, sprawdźcie promocje z okazji 7. urodzin Aliexpress.com – może uda Wam się zaoszczędzić podwójnie! A jeżeli nie macie pomysłu na zakupy, poszukajcie inspiracji na liście 10 rzeczy, które warto zamówić z Chin.

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.