5. urodziny Gearbest – seria promocji

Z okazji 5. urodzin Gearbest.com w sklepie znajdziemy całą serię promocji. Jest to dobra okazja do zapoznania się z aktualną ofertą tego sklepu.

Finał promocji Gearbest

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest

Właśnie dzisiaj na Gearbest.com odbywa się finał akcji, w której można zrobić zakupy z wykorzystaniem specjalnych kodów rabatowych wypuszczanych w odrębnych transzach. Najlepsze umożliwiają zbicie ceny aż o 55 dolarów, jednak jest ich tylko 10 dziennie. Pozostałe kupony można pobrać dużo łatwiej.

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest - kupony rabatowe do pobrania

Promocja ograniczone czasowo, czyli Flash Sale

Tradycyjnie już, poza kuponami rabatowymi, Geabest prowadzi wyprzedaże typu Flash Sale, w których promocyjne ceny obowiązują przez jakiś czas i dotyczą ograniczonej liczby zamówień. Czasami we Flash Sale nie ma nic szczególnego, a „promocyjne” ceny są zbliżone do tych jakie znajdziemy na co dzień, jednak z okazji urodzin sklepu, oferta jest tym razem znacznie ciekawsza.

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest - flash sale

Dobre ceny na smartfony

5. urodziny Gearbest to przede wszystkim dobra okazja na zakup nowego smartfona. W ostatnim czasie na rynek trafiło sporo nowości, które teraz można zamówić w dobrych cenach. Tutaj znajdziecie specjalny dział z najnowszymi smartfonami.

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest - najlepsze smartfony

Dostawa w 5 dni z dodatkowym rabatem

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest - dostawa w 5 dni

Warto zajrzeć również do działu z produktami wysyłanymi w 5 dni, czyli produktami wysyłanymi z europejskich magazynów Gearbest (oznaczone jako Fast, np. polski magazyn Fast08).
Kupując w ramach tych produktów rzeczy za ponad $88 dostajemy dodatkowy rabat w wysokości $10. Jak zsumujemy rabaty to okazuje się, ze jest kilka rzeczy w fajnych cenach i z szybką dostawą bez dodatkowych kosztów.

Mój faworyt aktualnej promocji urodzinowej Gearbest to topowy i trudno dostępny w Polsce Xiaomi Mi 8 Pro:

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest -Xiaomi Mi 8 ProNie mylcie go tylko ze standardowym Xiaomi Mi 8 dostępnym również w polskich sklepach. Wersja Pro wyposażona jest m.in w pamięć 8GB RAM i 128 GB ROM oraz czytnik linii papilarnych w ekranie. Telefon ma również unikalne, przezroczyste plecy.

W urodzinowej promocji kupicie go już za 1847 zł  z dostawą z polskiego magazynu (Fast-08)!

Promocja z okazji 5. urodzin Gearbest - zamówienie Xiaomi Mi 8 ProOstateczna, promocyjna cena pojawi się dopiero przy zamówieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.