360 S9 – nowy robot sprzątający na rynku – z kodem rabatowym o 126 zł taniej!

360 S9 to jeden z najnowszych robotów sprzątających na rynku. Oferuje zaawansowaną nawigację, dużą moc ssącą oraz opcję mopowania. Teraz można go zamówić z bezpłatną wysyłką i w mocno obniżonej cenie dzięki kuponowi rabatowemu.

360 S9 – zaawansowany technicznie robot sprzątający w super cenie

robot sprzątający 360 S9

360 to marka która już od kilku lat wypuszcza na rynek coraz lepsze roboty sprzątające. Ich pierwsze modele w dużej mierze przypominały produkty znacznie popularniejszych firm takich jak Roborock, czy Xiaomi. Konkurowały z nimi jednak głównie ceną. Kolejne roboty były jednak coraz lepsze i wprowadzały niekiedy innowacyjne rozwiązania. Kolejnym krokiem naprzód jest niewątpliwie ich najnowszy robot: 360 S9. Obecnie możecie go zamówić w świetnej cenie na geekbuying.com z bezpłatną dostawą z czeskiego magazynu. Wpisując kod rabatowy: SMH360S9 zamówicie go o ok. 126 zł taniej:

kupon rabatowy na robota sprzątającego 360 S9

Kod rabatowy wpisujecie po zalogowaniu przechodząc do zakupu.

360 S9 – co oferuje ten robot odkurzający?

Żeby ocenić atrakcyjność tego sprzętu niewątpliwie warto zerknąć na parametry techniczne:

Moc silnika: 35W
Max. siła ssąca: 2200 Pa
Bateria: 5200 mAh
czas pracy na jednym ładowaniu: do 3 godzin
pokonywanie progów: do 2 cm
pojemność pojemnika na kurz: 550 ml
pojemność pojemnika na wodę: 200 ml

Z powyższych liczb wynika, że robot oferuje zbliżone parametry do konkurentów z górnej półki. Warto jednak spojrzeć nie tylko na same liczby, ale i poszczególne cechy robota.

Zalety 360 S9

Duża siła ssąca

robot sprzątający 360 S9 - siła ssąca do 2200 Pa

2200 Pa to siła ssąca pozwalająca nie tylko odkurzyć mieszkanie, ale i wciągnąć cięższe zabrudzenia. Spokojnie poradzi sobie również z sierścią zwierzaków.

Cicha praca

cicha praca odkurzacza automatycznego

Warto też zwrócić uwagę na cichą pracę odkurzacza. 4 stopniowa regulacja siły ssącej sprawia, że w razie potrzeby robot może pracować bardzo cicho – nawet poniżej 55dB.

Wytrzymała bateria

wytrzymała bateria robota 360 S9

5200 mAh to pojemność baterii oferowana przez topowe roboty i jeżeli macie do posprzątana duży dom to warto postawić na sprzęt oferujący właśnie taką baterię. W teorii wystarczy na 300 m2, w praktyce pewnie trochę mniej (w zależności od zastosowanej siły ssącej i skomplikowania mieszkania), ale jakby jednak zabrakło energii to robot pojedzie się doładować i sam wznowi prace w miejscu w którym ją przerwał.

Mopowanie

robot sprzątający 360 S9 - mopowanie

Warto też wspomnieć o funkcji mopowania jaką oferuje ten robot. W zestawie mamy pojemnik na wodę o pojemności 200 ml co spokojnie wystarczy do zmopowania większości mieszkań.

Warto też zwrócić uwagę, że 360 S9 umożliwia nam nie tylko odkurzanie lub mopowanie, ale i jednoczesne odkurzanie z mopowaniem.

robot sprzątający 360 S9 - odkurzanie, mopowanie i jednoczesne odkurzanie i mopowanie

Inteligenta nawigacja

robot sprzątający 360 S9 - nawigacja

Od wspomnianych parametrów nie mniej ważne jest oprogramowanie i system nawigacji stosowany przez robota. 360 S9 wyposażony jest w 25 sensorów, które umożliwiają analizę otoczenia, sporządzenie w pamięci mapy oraz zaplanowanie inteligentnej jazdy w trakcie sprzątania.

Poza systemem laserowego skanowanie LDS Lidar i algortymem SLAM, spotykanymi w innych najnowszych robotach, 360 S9 oferuje również ultradźwiękowy sensor:

robot sprzątający 360 S9 - ultradźwiękowy sensor

Dzięki tej technologii rozpoznawanie przeszkód ma być jeszcze dokładniejsze.

Aplikacja na smartfony daje nam tutaj sporo możliwości w zaplanowaniu sposobu sprzątania robota.

zarządzanie sposobem sprzątania

Warto też zwrócić uwagę, ze robot obsługuje wiele pięter, możemy zatem zapisać mu w pamięci osobne mapy:

robot odkurzający obsługujący wiele pięter

Ostatnia rzecz, która mi się podoba w tym robocie to pilot zdalnego sterowania. Niestety większość najnowszych robotów odkurzających, zwłaszcza tych z obsługą przez telefon, nie oferuje już dodatkowego pilota. Tutaj jednak mam też pilot do obsługi podstawowych funkcji, więc robot sprawdzi się też u osób, które nie mają wi-fi lub po prostu nie mają ochoty bawić się w obsługę przez smartfona.

robot sprzątający 360 S9 - pilot zdalnego sterowania

Wszystko to prezentuje się całkiem nieźle i niewątpliwie planując zakup robota sprzątającego do 2000 zł jest to bardzo ciekawy wybór.

Decydując się na jego zakup na geekbuying.com pamiętajcie o wpisaniu kodu rabatowego: SMH360S9  – dzięki niemu zbijecie cenę o ok. 126 zł!

Więcej kodów rabatowych na roboty sprzątające znajdziecie w tym zestawieniu.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.