11.11 – wyprzedaż roku w GearBest

11 listopada to data symbolizująca nie tylko niepodległość Polski, ale i największe wyprzedaże w chińskich sklepach. Chiński Singles Day w Polsce zacznie się już 10 listopada, więc już niebawem. Warto zatem przyjrzeć się bliżej ofercie jednego z największych chińskich sprzedawców elektroniki – GearBest.com. Sklep ten, w ramach tegorocznej wyprzedaży 11.11 przygotował całkiem sporo atrakcji godnych uwagi.

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - Singles Day 2018

11.11 na GearBest.com

Akcje promocyjne związane ze świętem 11.11 tradycyjnie już, ruszyły na GearBest kilka dni przed 11 listopada. Przed główną wyprzedażą możemy zbierać liczne kupony rabatowe wypuszczane co kilka godzin partiami, jak również korzystać z pierwszych przecen.

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - harmonogram promocji 11.11 i Black FridayOd 5 listopada zaczyna się w gruncie rzeczy cały serial akcji promocyjnych. Zaraz po wyprzedażach 11-listopadowych jest Black Friday, czyli kolejne święto handlu. Na Gearbest przez cały ten czas będą więc kolejne wyprzedaże.

Kupony 11 listopadowe na GearBest

W okresie przed 11 listopada na GearBest można już zbierać kupony rabatowe. Kolejne transze udostępniane są o godz. 9, 13, 17 i 21 naszego czasu.

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - kupony rabatoweKupony te dają bardzo duże zniżki (zwłaszcza ten pierwszy). Niestety możemy je wykorzystać tylko kupując wybrane produkty.

Jeżeli traficie akurat na coś co Wam odpowiada to jesteście do przodu nawet 100 dolarów.

Z czasem pojawią się zapewne też nowe kody rabatowe na poszczególne sprzęty. Najciekawsze, które trafią w moje ręce postaram się tutaj opublikować, więc zaglądajcie tutaj częściej.

Przedsprzedaże na 11 listopada

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - przedsprzedaże - presale

Przed 11 listopada poza zbieraniem kuponów możemy jeszcze zaoszczędzić zamawiając wybrane produkty w przedsprzedaży. Najpierw wpłacamy niewielki depozyt, który zostanie podwojony przez Gearbest dając nam ostatecznie rabat. Pozostałą kwotę wpłacamy od 10 do 15 listopada.

Promocje co kilka godzin

Kolejne okazje związane są z wyprzedażami czasowymi. Co jakiś czas pojawia się kolejna pula produktów które możemy kupić w promocyjnych cenach. Są jednak w ograniczonych ilościach, więc trzeba się śpieszyć. Z reguły najwięcej jest przecen poszczególnych modeli telefonów.

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - promocje flash sale

Wyżej wymienione promocje są w mojej ocenie najciekawsze, chociaż na GearBest jest ich jeszcze sporo. Można np. kupić różne pakiety 3 akcesoriów za $9,99 lub $49,99, jak również zamówić promocyjnego „kota w worku”:

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - kupowanie kota w worku

Osobiście jednak wolę wiedzieć, co zamawiam. Dlatego też w miejscu tym serdecznie polecam Wam moje liczne recenzje różnych rzeczy, również tych dostępnych na GearBest 🙂 Przypominam, że niebawem będą pojawiać się kolejne kody rabatowe na GearBest, które będę na bieżąco publikował, dlatego też zaglądajcie regularnie na BezPrzepłacania.pl.

11 listopada to okres największych wyprzedaży, zatem warto tego dnia zrobić większe zakupy. Jeżeli szukacie nowych inspiracji na 11.11 sprawdźcie tę listę 100 rzeczy, które warto kupić na Aliexpress 11 listopada.

11.11 - wyprzedaż roku w GearBest - Singles Day 2018 - liczne promocje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.