11.11 – Międzynarodowy Dzień Singla w Gearbest (promocja roku)

Podczas gdy my obchodzimy Święto Niepodległości – Chińczycy co roku 11 listopada obchodzą Dzień Singla (Singles Day). Jest to największe święto światowego handlu, w które sklepy internetowe notują ogromna sprzedaż dzięki rewelacyjnie niskim cenom. Swoją tegoroczną ofertę właśnie ogłosił jeden z najlepszych chińskich sklepów internetowych – Gearbest.com. Przyjrzyjmy się bliżej najciekawszym ofertom:

GearBest.com 11.11 promocja z okazji Dnia Singla
Sprawdź promocje z okazji Dnia Singla na GearBest.com

Harmonogram promocji GearBest.com

Podobnie jak w przypadku większości chińskich sklepów, aby w pełni skorzystać z promocyjnych ofert musimy poświęcić troszkę czasu na zapoznanie się z przygotowanymi na tą okazję konkursami, grami i kuponami, które bardzo często pozwolą obniżyć ceny kupowanych rzeczy nawet o kilkadziesiąt procent.

Festiwalowe oferty zaczną pojawiać się stopniowo od 1 listopada zgodnie z następującym harmonogramem:

GearBest.com 11.11 promocja z okazji Dnia Singla - harmonogram

Promocyjne konkursy

Chcąc zdobyć kupony promocyjne będziemy musieli wziąć udział w przygotowanej przez GearBest zabawie-loterii:

W loterii będziemy mogli zagrać o nagrody rzeczowe lub kupony rabatowe na produkty z GearBest.

Każda osoba po zalogowaniu się na swoje konto będzie miała 3 bezpłatne losy w loterii, w której losujemy swój prezent.

Jeżeli udostępnimy link do gry na swoich kontach social media – otrzymamy kolejne szanse (maksymalnie 5 za każdy z następujących kanałów: Facebook, Tweeter, Google+, Reddit i VK.com)

Ponadto losy możemy dokupować (za 20 punktów GearBest).

GearBest obiecuje, że każda nagroda będzie więcej warta niż koszt losu (o co nie trudno). Podejrzewam jednak, że w większości przypadków będą to drobne gadżety i kupony zniżkowe. Niewątpliwie warto jednak skorzystać przynajmniej z tych 3 szans, które otrzymujemy z automatu.

GearBest.com 11.11 promocja z okazji Dnia Singla - konkurs złap pudełko

Najlepsze okazje, czyli Flash Sale

Poza loterią niewątpliwie powinniśmy zainteresować się błyskawicznymi wyprzedażami, gdyż co roku to głównie one pozwalają zaoszczędzić najwięcej.

Od 1 listopada GearBest będzie wrzucał codziennie pulę najpopularniejszych produktów w rewelacyjnie niskich cenach. Promocje będą ograniczone jednak zarówno czasowo, jak i ilościowo, dlatego warto być przygotowanym, bo najlepsze oferty mogą nam umknąć.

Pierwszego dnia pojawią się między innymi phablety Xiaomi Redmi Note 4 oraz Elephone S8, robot odkurzający iLife V7S Pro, a także popularna drukarka 3D Creality3D CR – 10.

Elephone S8 - oferta na GearBest

2 listopada możemy natomiast wypatrywać m.in. laptopa Xiaomi Notebook Air. 

Xiaomi Notebook Air - oferta na GearBest

Na sprzętach tego typu możemy zaoszczędzić najwięcej. W zapowiadanej ofercie będą też mniejsze akcesoria takiej jak latarki, kamery internetowe, szczoteczki soniczne i dużo, dużo więcej.

Poniżej kilka przykładowych fajnych ofert:

Chuwi H10 Pro 2 in 1 Ultrabook w promocji na Gearbest
Chuwi H10 Pro 2 in 1 Ultrabook w promocji na Gearbest

 

Torba Xiaomi Sling Bag w promocji na Gearbest
Torba Xiaomi Sling Bag w promocji na Gearbest

 

Kamera internetowa Xiaomi dafang 1080p w promocji na Gearbest
Kamera internetowa Xiaomi dafang 1080p w promocji na Gearbest

Kupon rabatowy dla nowych klientów GearBest

Festiwal 11 listopada jest dobrą okazją do zrobienia pierwszych zakupów na GearBest nie tylko z uwagi na powyższe promocje, ale i na specjalny kupon rabatowy dla wszystkich nowych klientów. 3 dolary piechotą nie chodzą, zwłaszcza że biorąc pod uwagę darmową przesyłkę większości produktów na GearBest – za 3 dolary można już kupić coś przydatnego.

 

Dodatki za 1.11

W ramach festiwalu, do wszystkich naszych zamówień o wartości ponad $60 będziemy mogli dobrać dodatek ze specjalnej listy gadżetów za jedyne $1.11, natomiast przy zakupach za $99 będziemy mogli dobrać dodatek z listy za $11.11.

 

Tutaj znajdziecie instrukcję jak dobrać wspomniany dodatek.

Jak kupować na Gearbest

Na koniec jeszcze kilka rad odnośnie tego jak kupować na GearBest.com. Przydadzą się szczególnie osobom, które nie mają doświadczenia z tym sklepem. Przede wszystkim należy podkreślić, że Gearbest jest sklepem zaliczanym do tych najbardziej wiarygodnych. Regularnie zbiera pozytywne opinie od wielu klientów, również z Polski. Aby maksymalnie cieszyć się z zakupów należy jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

Płatności

 Za nasze zakupy możemy zapłacić zarówno dowolną kartą płatniczą, jak i poprzez PayPala. Osobiście polecam jednak PayPal jako najbezpieczniejszą formę (PayPal daje dodatkową 180-dniową ochronę kupujących). W przypadku płatności kartą – pamiętajmy, że ceny określane są w dolarach. Jeżeli mamy kartę walutową w dolarach płatność nią będzie najlepszym rozwiązaniem. W przeciwnym razie weźmy pod uwagę koszt przewalutowania.

Dostawa

Gearbest z reguły oferuje kilka sposobów dostawy. Z reguły w ofercie będzie bezpłatna dostawa oraz warianty szybszej ale dodatkowo płatnej dostawy. Pamiętajmy jednak, że od wyboru metody dostawy często zależy nie tylko czas dostawy, ale i prawdopodobieństwo oclenia naszego zamówienia. Generalnie najbezpieczniej jest zamawiać produkty wysyłane z europejskiego magazynu GearBest lub wybierając metodę „Priority Line”. Towary wysyłane tą metodą często są traktowane jako zakup wewnątrz UE i tym samym nie otrzymamy dodatkowego rachunku od celników (najczęściej trzeba w takiej sytuacji zapłacić dodatkowe 23% podatku VAT).

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.